різні види медичного страхування

Є багато видів медичного страхування, який ви могли б скористатися. Знаючи різницю кожного зроблять ваш охоплення простіше для вас, щоб зрозуміти, особливо при прийомі на страхування цитатою Сан-Хосе. Хоча Сан-Хосе страхування буде намагатися з усіх сил, щоб дати вам зрозуміти, страхування цитатою, яку ви намагаєтеся скористатися. Це ще краще, щоб зробити трохи дослідження самостійно, так що можна відразу сказати, Сан-Хосе страхування, що ви хочете, і вони можуть дати вам відповідну консультацію зі страхування в залежності від того, що Ви просили.

Група медичного страхування

Страхової групи є те, що ви отримаєте, якщо ви є частиною групи, яка скористалася охоплення. Ви зазвичай отримуєте це через роботодавця. Багато компаній пропонують переваги медичного страхування своїх співробітників в якості додаткового бонусу для них в тому, лояльні до компанії. Ці компанії часто отримують великі знижки, тому що вони скориставшись страхового покриття для групи, яка може дати більше прибутку страхової компанії. Якщо ви роботодавець, ніж це кращий і що ви можете шукати, щоб скористатися і отримати, що спеціальний тариф.

Індивідуальне медичне страхування

У порівнянні з страхової групи, це більш дорогий, коли мова йде про страхування лапки. Тут вам доведеться заплатити за свої власні страхової премії, щоб отримати охоплення. Більшість самозайнятих осіб та вільних професій користуються, тому що вони не можуть розраховувати на роботодавців, щоб дати їм, що користь для здоров’я, так як вони не один.

РРО

РРО або Організація бажаних постачальників є одним з видів медичного страхування, де є організована група лікарів, медичних лікарень та інших організацій охорони здоров’я. Вони будуть об’єднувати свої служби зі страховою компанією, щоб забезпечити знижки ставка за користування їх послугами. Знижки, що надаються на які будуть надходити до застрахованого, щоб вони могли скористатися медичних послуг групи лікарів.

ОПЗ

Організація охорони здоров’я обслуговування або ОПЗ в основному те, що покупці страхової групи отримують, тому що це одна часто пропонується в якості постачальника медичних груп. У порівнянні з PPO це суворі з точки зору політики. Вам доведеться платити щомісяця, і є те, що ви називаєте, як воротарі, які обраних лікарів первинної ланки для інших необхідна спеціалізована допомога. Вони називаються воротарі, тому що ви повинні будете мати схвалення від вашого основного постачальника медичних перш ніж ви могли скористатися послугами інших провайдерів здоров’я.

місце

POS або точки плану обслуговування є комбінацією обох PPO і HMO план медичного страхування. Тут ви добираєтеся, щоб мати свободу вибору основного постачальника медичних або ваш власний лікар первинної допомоги, як ваша точка обслуговування. Ця точка обслуговування завжди може направити вас до поза мережею лікарем, але ви можете тільки насолоджуватися обмежений охоплення.

Тепер ви знаєте, різні види медичного страхування, все що вам потрібно зробити, це отримати страховий цитата з вашим вибором план і почати платити за його, щоб переконатися, що ви отримаєте охоплення якомога швидше.