різні види авто страхування

Якщо Ви є власником транспортного засобу, необхідно мати страховку. Багато людей відчувають вплив економіки. Авто страхування є дорогим і здається, що страхові внески продовжують зростати. Є дві речі, які об’єдналися, щоб допомогти знизити страхові внески. По-перше, автомобілі набагато безпечніше, ніж вони були раніше. По-друге, середнього віку, клас складається з водіїв, які мають менше аварій. Ці дві речі насправді викликало премій зменшується. Важливо знати, які фактори визначають, скільки ваша політика буде коштувати. Ці фактори віку, типу транспортного засобу, ніж диск, записи водіння, віку транспортного засобу і де ви живете. Кращий спосіб заощадити на премії, щоб адаптувати свої охоплення. Покупки навколо на краще висвітлення при мінімальних витратах це ще один спосіб заощадити.

Коли ви ходите по магазинах для страхування автомобілів, ви повинні бути інформовані про три типах покриття вам потрібно. Вони включають в себе відповідальність, всеосяжного і зіткнення. Ці три компоненти несуть відповідальність за більшість ваших премії. Кожен з них різні і важлива частина вашої політики.

Всеосяжного і рахунок зіткнення охоплення 40% від вашого страхового поліса. Обидва ці включають в себе комплекс суми франшизи. Ця сума має бути сплачена страхувальником перед страхових виплатах почати. Політики можуть також мати можливість додати медичними платежами. Це покриє всі медичні витрати для себе і будь-який пасажир в автомобілі. З медичної страховки, це не має значення, хто винен. Витрати будуть покриватися за рахунок політики.

Є й інші речі, які ви можете додати в свою політику, якщо ви відчуваєте, що потребують додаткового захисту або послуг. Багато людей додають заміну транспорту. Це покриває витрати на оренду транспортного засобу, якщо ваш автомобіль був пошкоджений в результаті нещасного випадку. Існує певна кількість на день, що виділяється. Інший популярний охоплення буксирування страхування. Якщо у вас немає членства AAA, це може бути варто додати. Буксирування витрати можуть скласти швидко, так що краще мати деякий вид покриття для цього.

Щоб знизити витрати на вашу премію, ви можете носити тільки найнеобхідніше. Кожна держава має мінімальні вимоги до страхування. Майже кожна держава вимагає, щоб водії здійснювати страхування відповідальності, хоча сума буде змінюватися в залежності від стану. Страхування відповідальності є ефективним, коли іншого майна або осіб отримують травми в аварії. Ви не зобов’язані проводити додаткового страхування. Це один із способів скоротити витрати, але це не найкращий вибір для всіх. Якщо у вас є кошти, ви можете додаткове покриття для захисту ваших цінностей у випадку судового процесу в результаті нещасного випадку.

Якщо ви їдете старий автомобіль, Ви можете бути в змозі видалити зіткнення і всеосяжний охоплення повністю. Це дозволить вам заощадити багато грошей. Не забудьте перевірити, що стан вимоги перед внесенням будь-яких змін свою облікову політику. Більшість держав вимагає охоплення незастрахованих автомобілістів. Це покриття ногами, коли ви постраждали від водія, який страховки або застраховано недостатньо.