різні варіанти страхування таксі

Є безліч різних варіантів страхування таксі широко доступні. Флот страхування для таксі може бути дуже ефективним дешевий вибір, якщо ви є власником або володіють двома або кількома таксі.

Багато страховиків буде охоплювати два або більше таксі під їх флоту страхування, але фактична кількість таксі необхідно, щоб претендувати коливається між страховими компаніями. Як такої дрібних фірм таксі потрібно буде перевірити читаність страховика критеріїв, щоб побачити, чи можуть вони застосовуватися.

Більшість страховиків згинання з варіаціями таксі, міні-таксі, MPV, мікроавтобуси або приватних транспортних засобів автомобілів, який може бути включений до складу флоту страхування політики.

Володіння кілька таксі буде означати, що у вас є багато різних драйверів. Витрати на страхування може бути зменшена, якщо ви вирішили мати іменовані водіїв – деякі страхові компанії також охоплює подружжя використовувати транспортний засіб у соціальних цілях без будь-яких додаткових витрат. Якщо у вас є ряд молодих і недосвідчених водіїв таксі це може бути більш економічно ефективним, щоб застрахувати свій флот для всіх водіїв, а не названа.

Жінки-водії вважаються більш низький ризик, ніж чоловіки деякими страховими компаніями, так що варто повідомивши їм, якщо у вас є якісь жінки водіння транспортних засобів для Вас. Страхові компанії будуть раді обговорити і порадити Вам, який буде вашим кращим варіантів.

Всі страхові компанії винагородити обережним водіям немає претензій історії. Нові драйвери без немає претензій історію, зазвичай вітали страхових компаній; багато хто пропонує вступні низькі ціни для нових водіїв і ділових підприємств. Ознайомтеся з пропозиціями онлайн, щоб побачити те, що доступно.

Таксі працюють у зонах високого ризику може бути в змозі значно зменшити їх страхові внески, якщо таксі зберігається в гаражі, коли він не використовується.

Місцеві ради по всій Великобританії, допомагаючи захистити водіїв таксі від нападу та пошкодження їх транспортних засобів шляхом встановлення камер відеоспостереження типу. Хоча в даний час страхові компанії не пропонують спеціальні знижки за те, що камера встановлена ​​усередині таксі та приватних автомобілів прокат ви повинні бути нещасною, що став жертвою камерою кадри цілком може допомогти з страхових виплат.

Хоча це добре, коли є всі додаткові пільги, які багато страхових компаній пропонують, ті, хто володіє старше таксі слід розглянути, щоб плюси і мінуси. Додаткові послуги означають високі премії. Запитайте себе, якщо вам дійсно потрібні додаткові послуги, і якщо вони йдуть на користь вам в будь-якому випадку, перш ніж вирішити, який страховик щоб піти с.

Вища перевищення рівнів може допомогти знизити витрати на страхування таксі, однак майте на увазі, якщо ви потрапили в аварію і подати позов тим більше ви будете платити.

Більшість страхових компаній розуміють, що платять за страхування будь-якого типу може бути досить великих витрат. Багато пропонують варіанти оплати за невелику додаткову плату.

У число різних варіантів отримання права страхування таксі відносно безболісним процесом. Варто нагадати, що це кримінальний злочин, щоб не мати таксі страхування, яка відповідає принаймні мінімальні вимоги, як правило, це є третьою стороною тільки страхуванням.