різні варіанти страхування життя

Тимчасові (термін) страхування

Цей тип політики забезпечує покриття протягом певної кількості років в обмін на задану премії. Тимчасова політика вважається «чистим» та страхової суми премії тільки забезпечує покриття у випадку смерті, а не будь-які інші заходи.

Три головні чинники повинні бути розглянуті для терміну страхування:

Номінальна вартість – благо в момент смерті, також званий охоплення;
Преміум належне – страхова вартість;
Термін покриття – термін.

Залежно від страхової компанії вам запропонують різні поєднання цих трьох чинників. Номінальна вартість може або не може залишатися постійним і тривалість (строк) може бути на будь-яку кількість років, а також премії може коливатися в ціні. Крім того, існують три типи термін страхування – рівень страхування, щорічно поновлювані, а також іпотечне страхування.

Рівень терміну страхування життя є довгострокової політики, як правило, видається на кругле число років, як 10, 15, 25 і т. д. Специфіка цього типу в тому, що його премії залишаються постійними таким чином ви можете плану та бюджету довго перспективі. Зрештою, він може бути продовжений або можуть бути перетворені в інший тип політики.

Щорічний поновлюваний термін у 12 місяців страхування, але з гарантією від страхової компанії, що вона буде перевидати політику рівною або меншою вартістю після закінчення 12 місяців, незалежно від можливостей страхування страхувальник і буде визначати згідно з премією вік застрахованого на момент оновлення.
Іпотечне страхування життя схожа на рівні терміна тим, що вона має постійне премію, але зниження номінальної суми. Номінальної вартості в цьому виді страхування дорівнює сумі іпотеки на проживання застрахованої особи, так що в разі смерті застрахованої особи компанія платить іпотечний геть.

Постійне страхування життя

Цей вид страхування життя залишається в силі постійно, поки політики не дозріє, за винятком, якщо страхувальник порушень його умов, наприклад, якщо він не заплатить премію в строк. Ця політика не може бути скасована, за винятком, якщо було шахрайство в додатку. На відміну від терміну страхування, постійна політика накопичується грошової вартості, що означає, що політики в один мільйон доларів буде дешевше для молодої людини, ніж комусь у його / її 60-х. Створили готівкою можна отримати за застрахованим у будь-який час. Крім того, постійне страхування можна розділити на чотири групи – страхування на випадок смерті, універсальне страхування життя, обмежене заробітної плати і пожертвувань.

Вся політика життя має постійну премію і графік грошового еквівалента. Це гарантує допомог у разі смерті, грошові накопичення, фіксований річної премії, а витрати у разі смерті не буде вирахувана із грошової вартості.

Універсальна життя політика схожа на все життя, але забезпечує більш гнучку премій і потенціал для досягнення більш високої внутрішньої норми прибутковості.

Обмежена політики оплати передбачає премії, що підлягають сплаті в певні періоди часу, наприклад, 10 або 20 років.
Вакуфів є політики, в які побудовані Value Up готівкових дорівнює допомоги у випадку смерті (номінальної вартості). Цей вид страхування життя вважається більш дорогою.