різні аспекти критичних захворювань кришка-частина 2

Складність критичної охоплює хвороба може призвести до виникнення різних аспектах. Один аспект може бути відновлення страхування життя (викупити опція). Можливість зворотного викупу може стати корисним, якщо використовуються за передоплатою критичні політику хвороба. Це могло б допомогти застрахованою особою накопичити достатньо коштів для втрати годувальника поступово після критичного претензії хвороба зробила. Наприклад, після передоплати за критичного захворювання сума, що залишилася все ще існує життя може бути відновлений на 25 відсотків після двох років виживання. Але це може залежати від договору, укладеного страховиком і страхувальником. Якщо більше року виживання відбуватися, сума може бути збільшена.

Ще однією перевагою можливість зворотного викупу є те, що вона може виглядати як надлишки поверх первісної політики купили. Преміум значень може залежати головним чином від віку людина, що купує відновлений страхування життя. Підвищення вартості премія може бути близько 10 відсотків у відповідності з довжиною погодився для виживання період. Додаткові витрати не може бути дуже високою, оскільки більшість людей, які страждають від критичної хвороби покриття не можуть жити до кінця періоду виживання. Таким чином, можливість зворотного викупу не може бути повністю використана.

Крім того, ще одним аспектом критичного охоплює хвороба є дитиною і неповнолітнім кришки. Дитячої та підліткової кришка може бути безпосередньо включений в батьків критичних охоплює хвороба. Дитячої та підліткової критичних охоплює хвороба може бути запропонована автоматично або в якості додаткового. Тим не менш, автоматичне покриття вимагає, щоб батьки платять окремі премії за дитиною кришку, навіть якщо вони не мають. Інший варіант може також передбачати, що додаткова премія виплачується на кожну дитину включені в кришці. Захворювань, передбачених для неповнолітніх критичних охоплює хвороба може відрізнятися від політики в критичних хвороб дорослих.

Крім маркетингових процедур, суттєвими факторами критичної продукт хвороба може бути визначена шляхом медичних і технічних умов. Медичні міркування, а також андеррайтинг може представити три важливих умови для обкладинки критичних захворювань.

1. Визначення критичної хвороби повинне бути ясно настільки, що критичне претензії хвороби можуть бути переглянуті і прийняті.
2. Критичних умовах хвороби повинні бути покриті добре оцінив судити про точних статистичних даних.
3. Критичним продуктом хвороби повинні бути добре продукт від ризику antiselection.

Перша умова згадані вище, можуть бути підтверджені консультації медичних фахівців. Дилема, яка може бути часто зустрічаються як хороші критичні визначення хвороби буде показано нижче на прикладі з серцевий напад (інфаркт міокарда).

Визначення рекомендованих Munich Re можуть бути наступними:

“Смерть частина серцевого м’яза в результаті недостатнього кровопостачання відповідної області». Діагноз для цього будуть підтверджені всі з таких критеріїв:

а) історія типова біль у грудях
б) зміни ЕКГ
в) підвищення міокарда-специфічних ферментів
“Non-ST сегмента інфаркт міокарда з підйомом (NSTEMI) з підвищенням тропоніну I або T виключена.”

Вимірюючи зростання тропоніну несправності або навіть смерть 1 грам серцевому м’язі може бути відомо. Це може призвести до пацієнта бути обмеженими, але тим не менш може згадуватися як інфаркт міокарда.

Частина 3 цієї статті буде подальше обговорення про різні аспекти критичних охоплює хвороба в тому числі більш докладної інформації з приводу визначення інфаркту міокарда на Munich Re.