різні аспекти критичних захворювань кришка-частина 1

Існує ще один аспект страхування критичних захворювань, які повинні бути розглянуті, однак, додаткової оплати. Якщо у вас є утриманці і відчуваю, що виплати не буде достатньо, після критичного допомогу з хвороби виходить, ви можете піти на додаткову оплату. Додаткова оплата, як передоплата пільг, які можуть дозволити всю суму на ваш головний політики залишається незмінним, а критичне допомогу з хвороби виплачується. Перевага з доплатою в тому, що його можна купити у вигляді модулів, щоб піти з будь-яким типом страхового продукту.

Тим не менш, премії з додаткової оплати Вид покриття може залежати від періоду виживання узгоджені. У цьому випадку, оцінка критичних претензій хвороби може стати складним процесом. Перед тим як вибрати додаткові схеми оплати, це може бути важливим, що фактичне значення ринок такий продукт аналізують. Додавання додаткової оплати критичного захворювання план життя або пов’язаних пожертвувань може призвести до більш високих сплати страхових внесків.

Крім того, ми також бачимо автономні критичних охоплює хвороба. Автономні критичних охоплює хвороба не може бути об’єднана з будь-який вид політики. Однак переваги можуть бути аналогічна додатковий платіжної системи. Але деякі труднощі можуть виникнути. Якщо застрахована особа помирає через критичного захворювання в період виживання, платіж не може бути присуджена. Потенційними бенефіціарами можуть не розуміти цей факт особливо якщо смерть стає близькою до кінця періоду виживання. Наслідком цього може відображати картину, що з незадоволеного клієнта. Насправді, образ критичного страховика хвороби може бути заплямована. Ось чому автономний критичних охоплює хвороба може бути менше шуканого.

Ще одним фактором, про критичні охоплює хвороба може бути відмова від премії. Це означає, що, як тільки критична хвороба приймає оплату Place Premium може зупинитися під головною страхування. Цей тип покриття може стати корисним, якщо використовувати для додаткових політики вигоди і передоплати, які пропонують частину виплати всієї страхової суми. Якщо ця опція не вибрана, премії можуть бути стягнуті навіть після критичних претензій хвороби був оплачений. Крім того, для розрахунку премії відмова ефективно, воно може стати важливо знати, як довго людина може вижити після перенесеного критичного захворювання. Відсутність достовірної статистики та аналізу може обмежити знання про смертність серед людей, які можуть страждати від критичних захворювань. Таким чином, ціни на відмову від премії кришка може бути розрахований неточно.

Інші варіанти існують для критичних охоплює хвороба. У цьому випадку ми будемо мати погляд на відновлення критичних охоплює хвороба. В кінці 1980-х років в Південній Африці додаткові схеми оплати, можливо, були висунуті. У них були як спрямовані на відновлення після критичної претензії хвороби, критичних умовах хвороби або претензій ще охоплені. Це називалося відновлення критичних охоплює хвороба або відновлення критичних охоплює хвороба. Наприклад, якщо застрахована особа стверджував, для серцевого нападу він може бути дано подальше прикриття для основних трансплантації органів або раку. На жаль, цей тип критичного охоплює хвороба може бути припинена у зв’язку з його високою ціною.

Критичні охоплює хвороба, можливо, став одним з найбільш затребуваних видів страхування в усьому світі. Дослідження показують, що значна кількість людей, які ще мають критичне охоплює хвороба у Великобританії. Чи буде тенденція продовжує розвиватися або це досягнення до уповільнення?