різниці між страхуванням життя і сімейного посібники доходи

Страхування життя є одним з основних продуктів страхування, який забезпечує фінансовий захист родини повинні страхувальник минуться. З страхування життя страхова сума виплачується у вигляді одноразової виплати, коли страхувальник помер. Коштів, передбачених у політику, як правило, оплачуються безпосередньо в сім’ї страхувальника (процес прискорюється, якщо вони названі як бенефіціарів) і може бути використаний для будь-якої сім’ї вирішили, наприклад, витрати на проживання, витрати на похорон або погашення боргу .

Сімейне посібник дохід є одним з видів страхування життя, так само, як термін страхування, зменшенні терміну страхування і цілий страхування життя типи страхування життя. Основна відмінність в тому, що допомоги, яка виплачується не у вигляді одноразової суми, але у вигляді щомісячного доходу. Наприклад, замість страхування фіксовану суму, яка виплачується все за один раз у випадку смерті страхувальника щомісячну суму застрахований і у вигляді щомісячних виплат у разі смерті страхувальника.

Є деякі явні переваги сімейної допомоги доходи протягом нормального страхування життя (або термін страхування більш конкретно). Перша перевага полягає в тому, що метод забезпечує щомісячні платежі фінансової розсудливості від імені родини покійного. При цьому типі політики страхувальник може бути впевнений, що його або її сім’ї мають стабільну суму коштів, що надійшли для забезпечення себе. Іншими словами, ризик сімейства витрат занадто багато виплат у перші роки в результаті бідності в останні роки значно скорочується. Друге велика перевага цього типу покриття в тому, що збори, що стягуються набагато нижче, тому що страховик не повинен виплати повної суми всіх в одній компенсації. Тому страховик може використовувати ці кошти, щоб заробити відсотки, дозволить їм призначати більш низьку ціну на обкладинці надається.

Хоча вигода доходу сім’ї має деякі явні переваги він також має деякі потенційні недоліки. Враховуючи, що політика має кінцевий термін є ризик (з фінансової точки зору планування), що страхувальник помирає за кілька років до політики закінчується. У цьому випадку, замість того, щоб сім’я отримує значну одноразову вони будуть їсти тільки кілька років щомісячні виплати до кінця політики, які могли б залишити їх у фінансові труднощі в наступні роки. Другим основним ризиком є ​​те, що померлий залишає неоплачених боргів, що їх сім’ї повинні зробити і виграшу себе (або повинен бути оплачений з покійного рухомого майна, тим самим, зменшує успадкування). Родина також буде нести всі пов’язані витрати на похорон, які можуть скласти до значну суму, особливо для груп з низькими доходами. Таким чином, в цих випадках щомісячний доход не буде достатнім для забезпечення фінансової стабільності та одноразова виплата буде набагато доречніше, щоб прикрити фронт одноразові витрати, пов’язані зі смертю страхувальника.

З урахуванням позитивних результатів (більш низькі ставки і стабільний щомісячний дохід) і негативи (відсутність коштів на одноразові витрати і ризик субоптимального корисних виплат), важливо оцінити, чи є сімейне посібник політики доходів є доцільним на індивідуальній основі . Для тих, хто не впевнений у правильний вибір політики найкраще звернутися за порадою по страхуванню життя від брокера або фінансового консультанта. Якщо кришка, необхідних для захисту іпотечного кредиту, то вигода доходу сім’ї повинна бути тонкою, але цей тип покриття не може бути для цілей захисту сім’ї.