різниця між усього життя і термін страхування

У світі ми живемо сьогодні, важливо бути фінансово організована, тому що все може трапитися, як ми бачили з цим останні рік або два фінансової катастрофи. Купівля страхового покриття забезпечить індивідуальний відчувати будь-які фінансового краху. Є кілька видів страхування для захисту вашого автомобіля, будинку, бізнес, здоров’я, життя і навіть вашого вихованця. Для того, щоб мати можливість отримати страхове підходить до ваших вимог і ваш фінансовий бюджет, ви повинні бути в змозі розрізнити різні типи страхових полісів доступні, як термінове страхування та страхування на випадок смерті.

Розуміння різниці між терміном і цілому страхування життя буде корисна при виборі між різними типами життя політику і може допомогти вам визначити, що ваші потреби страхування. Ці політики мають як переваги, так і недоліки, і вони повинні бути розглянуті і в порівнянні з вашими вподобаннями.

Страхування життя в цілому, також згадується як грошові страхування життя цінність. З страхування на випадок смерті застрахованої зможе позичати кошти, які були побудовані через преміальні платежі протягом певного періоду часу, щоб використовувати для якої поважної причини. Це, однак, повинні бути узгоджені, щоб щирий в письмовій угоді між двома сторонами. Вам доведеться погасити цей позикові кошти у вигляді одноразової виплати, або понад деякого часу, на основі домовленості між вами і страховою компанією. Великою перевагою цілому по страхуванню життя і один з найбільших відмінностей між терміном і цілому політика була б життя, що гроші, які ви використовували в погашення політики дійсно може стати одним з ваших довгострокових активів: частина грошей ви оплачуєте через щомісячно премії піде в страховому полісі в той час як частина грошей, зарезервовано для майбутніх надзвичайних ситуацій, як госпіталізації або ремонт транспортного засобу.

У першу чергу, різниця між терміном і весь політики життя можуть бути знайдені в назві собі. Термін страхування буде мати тільки ви охоплені протягом певного періоду часу. Термін страхування життя не дозволяють вам мати ощадний рахунок, який означає, що ви не будете в змозі запозичувати частина грошей ви оплатите через щомісячні премії. Додатковим відмінністю є людиною, який дозволено купувати: вона майже завжди голова вашого будинку з дітьми-утриманцями і великі активи, як вдома, майна, бізнесу або транспортному засобі. У сумному випадку смерті страхувальника, утриманці або бенефіціари будуть виплачені гроші, і повинні мати можливість подбати про фінансові питання людини.

Такими є лише деякі з основи, пов’язані з отриманням поліса страхування життя. Там так багато більше брати до уваги, тому рекомендується, що людина вивчає різні типи життя політики доступні, а також різних компаній, які пропонують їм. Важливо, що ви робите правильне рішення при отриманні страхування життя, так як це буде важливою частиною вашого утриманців або бенефіціарів життя.