різниця між страхування автотранспортних засобів для чоловіків і жінок

Багато хто думає, що провайдери страхування автотранспортних засобів зміщені в бік жінок-водіїв і може дати їм набагато краще премії автострахування. Один з найвідоміших аргументів, що став чвари між жінками та чоловіками в тому, що різниця в автомобілі страхових премій, мабуть, заснована на ідеї, що жінки набагато краще, водії, ніж чоловіки. Незважаючи на те, що постачальники страхування автомобіля заперечувати цей факт повністю і заявляють, що вони пропонують ті ж ціни, щоб чоловіки і жінки, були численні дискусії, що є люди, бажаючи дізнатися, що реальна причина цього.

Ну, було кілька тестів, і на основі результатів з них, вибачте, щоб розбити його, щоб ви, хлопці, жінки є більш безпечними, ніж чоловіків автолюбителів, зверніть увагу на термін “безпечний”. Тести показують, що навіть при тому, що число аварій і нещасних випадків можуть бути подібними, жінки, як правило, менш важкі аварії, яка означає, що травм, отриманих в аварії їх менш серйозними, ніж травми в результаті нещасних випадків записані людським. Жінки є удари, чоловіки проте, повномасштабний, високошвидкісні аварій. Це може свідчити, що чоловіки поводяться агресивно в тому, як вони їздять. Так, вони добре згортає під час подорожі на високій швидкості, тобто вони, ймовірно, займе менше часу, щоб дістатися до місця призначення, ніж жінки, само собою, але це також означає, що шанси на їхній участі в серйозну аварію набагато вище. Страхування автомобілів компанії можуть розглядати це як причину для них більший ризик, щоб забезпечити, і в свою чергу звинувачує їх більше на їх політику премії.

Чоловіки, як було доведено, щоб зробити більше претензій з боку страхової компанії просто тому, що вони роблять більше аварій. Це означає, що чим більше клієнтів-чоловіків компанія, тим більше претензій до них не буде. Вони повинні врахувати це в деякому роді, і вони роблять це за рахунок стягнення чоловіків вище політики премію. Відомо також, що люди будуть платити ще більші премії, якщо вони потрапляють у віці від 18 до 25 років: вони бачили, як безвідповідальне, а іноді і по коліно; це перевіряється інциденти, такі як водіння автомобіля з моста, щоб справити враження на друзів.

Отже, ви не замислювалися, чому саме він, що жінки вважаються менш небезпечними водіями, ніж чоловіки? Мабуть, були дослідження, які довели, що жінки, як правило, їздити повільніше і менше, ніж чоловіки. Хоча в цьому немає нічого поганого водіння повільно і на короткі відстані подорожей!

Автомобіль страхових премій для жінок може відрізнятися в порівнянні з чоловіками, але наявність політики страхування автомобіля на місці в рівній мірі важливі і необхідні в житті обох. Само собою зрозуміло, ви повинні переконатися, що ви обрали правильний тип політики підходить для ваших навичок водіння і звички, тому що отримання поліс, який покриває ваш автомобіль у закритому гаражі, але не тоді, коли він припаркований на під’їзній доріжці, де він зазвичай буває, це марна трата ваших грошей. Так що до підписання за пунктирною лінії трохи, переконайтеся, що ви точно знаєте, що ви ставите свій підпис на для а що ні.