різних планів в галузі охорони здоров’я пояснив

Там, AOS дивне протиріччя про страхування. Це, AOS прикрою тягарем кожен місяць, коли прийде час платити премії відбувається навколо, але, якщо гірше станеться, це, AOS чудова річ, щоб було, що страховий поліс на місці. З сімейний бюджет дуже жорсткі, тому що рецесія показує ніяких ознак того, щоб йти, щомісячний звіт банку показує страхових внесків зникають. Ти дивишся на своє здоров’я. Це, AOS великий. Ви ніколи не були в день важкої хвороби у вашому житті. Це, AOS ж для вашого партнера. Ви не можете не відчувати себе трохи скривдженим. Всі ці долари, кожен місяць. А потім, AOS аварії або один з вас зовсім несподівано захворіти. Це, AOS, то ви виявите, що є план, який ви платили справді коштує грошей.

Ринок медичного страхування ділиться на кілька складно. Це, дійсно AOS для забезпечення страхових компаній, щоб отримати прибуток, оскільки вартість лікування продовжує зростати спосіб швидше, ніж інфляція. Так воно відображає баланс між дозволяють пацієнтам говорять деякі, і позбавляючи їх реального контролю, за доступ до лікування. План найпопулярніших зі страхової галузі Managed Care. Для цього необхідно, щоб отримати страховика, AOS дозволу, перш ніж намагатися отримати доступ до лікування. Перший лікар, контакт повинен бути із затвердженого списку, і він чи вона повинні направити вас на подальшу діагностичних тестів або лікування. Помилка отримання цього напряму зазвичай означає, що страховик відмовиться платити. Другий варіант, це плата за план обслуговування, де ви платите одноразово на початку кожного року, а потім щомісяця. Це охоплює вас за медичні послуги, перераховані у вашій політики. Основні плани охоплюють тільки консультується з лікарем і простий набір тестів. Дорожчі плани мають велику дальність охоплення, але там, як правило, доплат.

Організації з підтримки здоров’я (ОПЗ) є мережі медичних професій. Якщо ви залишаєтеся в рамках мережі, то на медичні потреби покриті хоча, в більшості планів, доплат не потрібно. Наступним кроком є ​​точкою плану обслуговування (POS). Це варіація на ОПЗ і дозволяє мережевим лікаря направити вас до зовнішнього експерту. Нарешті, існують переважні організації послуг (ОПП), які пропонують більше вибору, ніж ОПЗ, або як в POS лікарів можна отримати доступ і лікування ви можете мати, наприклад, зазвичай включають в себе профілактичну медицину.

Тому що послуги, пропоновані на даному сайті є безкоштовним, ви можете отримати стільки котирування медичного страхування, як вам подобається для кожного з основних видів плану. Це дає вам більше інформації, на якій прийняти рішення. Але це, AOS справедливо сказати, рішення не з легких, якщо ви не прочитали докладно кожного плану з певною обережністю. З усіма котирування медичного страхування доступні, ви часто змушені балансувати захист від вартості, тобто ви купуєте суми покриття ви можете собі дозволити. Це робить вибір схожа на авантюру. Ви вибираєте невідкладної допомоги у разі аварії або зосередитися на список найпоширеніших захворювань або розладів? Включаєте ви довгостроковий відхід від можливості ви могли б бути більш постійно відключений що б не трапилося? Існує немає правильних або неправильних відповідей на ці питання. Зрештою, все зводиться до того, що ви можете собі дозволити, і те, що допомагає вам спати краще всього вночі.