рівність для медичного страхування

Теорія завжди чудова річ. Кожен може дивитися на нього і милуватися ним. За винятком, коли мова йде про його застосування, люди можуть раптом розумієш, що теорія не завжди працює так добре в реальному світі. Ось ми з одним з тих, гойдалки і каруселі ситуаціях. Запитайте у будь-якого страховика, а коли справа доходить до водіння, всі вони будуть співати в одну дуду. Жінки-водії є найбезпечнішими на дорогах. Це означає, що вони заробляють максимальні знижки і взагалі мають найнижчий рівень премії. Але, коли мова йде про здоров’я, всі статистичні дані зворотна. Жінки в першу чергу через двері двері своїх регулярних постачальником медичних послуг, вони роблять найвищі вимоги до лікарні час і мати більше препаратів, що призначаються для них (хоча вони взяти їх всіх це вже інше питання). Так як же повинен працювати, коли рівність йдеться про страхування? Що ще більш важливо, бути законам вимагаючи, що страховики, щоб уникнути дискримінації за ознакою статі?

Ну, давайте почнемо з теорії страхування. Ми збираємо групу людей, і всі вони стикаються з тими ж ризиками, і ми поділяємо вартість усіх втрат серед всіх членів групи. Оскільки не всі страждає втратою, це вдається дешевший для всіх. Так що, якщо ми всі драйвера групу разом, хороші водії, які ніколи не потрапити в аварію субсидувати погані водії. Хм. Ну, це, здається, не дуже справедливо це? Якщо у людей немає стимулу ціна добре водити, чому вони повинні турбуватися? Або, якщо ціна страхового продовжує йти вгору, робить це не заохочують поганих водіїв поліпшити? Таким чином, теорія ламається на практиці, тому що, хоча ми хочемо поширити вартість втрат навколо групи, ми хочемо використовувати ціну впливати на стиль водіння. Це означає, що жінки-водії платять менше, ніж чоловікам. Коли мова йде про здоров’я, то ж міркування можна застосувати і для виправдання чоловіки платять значно менше, ніж жінок. Чоловіки ніколи не скаржаться на своє здоров’я, якщо біль не надто багато, щоб їх ігнорувати. Менше претензій означає більш низькі страхові внески.

Тепер давайте перейдемо до Каліфорнії, де, а з січня 2011 року, страховики більше не можуть розрізнити на медичне страхування. Чоловіки і жінки повинні платити ті ж. Справді, це стрибки гармата небагато. Це частина Obamacare для всієї країни, починаючи з 2014. Каліфорнії просто хоче бути першим у черзі. У всякому разі, не важливо, що ця політика, якщо має бути рівність, це дуже зручно для жінок. За одну ніч всі свої премії буде падати. Але люди тепер знайти всі свої премії піднімаючись на покриття витрат на лікування своїх жінок. Зайве говорити, що каліфорнійські чоловіків точно не стрибати вгору і вниз від радості.

Так, ті з вас, хто живе в повільній смузі повинні продовжувати тралення через ці цитати медичного страхування, щоб знайти найкраще справу. Жінки в Каліфорнії може святкувати. Ти раптом відносно дешеві медичного страхування тільки тому, що ви це заслужили. Чоловіки в Каліфорнії отримати, щоб оплатити рахунки, який, як чоловіків у всьому світі, це те, що вони роблять. Кормільцев всіх країн, єднайтеся. У вас є тільки ваших жінок, щоб підтримати.