розуміючи Медігеп страхування для прийняття мудрого рішення

Залежно повністю на страхові плани Медігеп може бути небезпечно як ви можете знайти в один прекрасний день, що ви повинні сплатити додаткові витрати на ваше лікування в лікарні. Якщо у вас є оригінальні Medicare страхові плани, то це не означає, що він буде надавати всі вимоги, які ви очікуєте від вашого постачальника медичного страхування. Medicare просто не забезпечують повне охоплення для ваших медичних потреб, і Медігеп страхування є необхідністю для більшості людей, охоплених згідно з попереднім планом Medicare. Хоча ви, можливо, інших засобів, щоб заповнити прогалини, ви можете отримати Медігеп страхування від приватних страховиків, щоб завершити охоплення.

Ви можете довіряти на цьому 100% плану і отримаєте повний охоплення вихідної тільки після замовлення цього. Це спеціальна політика чи план також відомий як план страхування Медігеп просто тому, що з’єднує кіл або краще назвати зазори між реальним та бажаним. Насправді це також видно, що після того, як лікування закінчено отримує план не охоплює всі витрати, вона насичена і страхувальник не отримує весь частину грошей, які витрачаються на нього. І він повинен заплатити певну суму грошей з своєї кишені завжди, незважаючи на наявність медичного страхування. Але це не протиприродно і несподіваним, оскільки є деякі кордону для цих типів страхових полісів.

Погляньте на кількість грошей ви витрачаєте на охорону здоров’я щороку. Після цього ретельно і реалістично оцінити, скільки ви маєте намір витратити на охорону здоров’я в майбутньому, з урахуванням вашого поточного здоров’я і обставин. Складіть список того, скільки ви витратили і скільки ви, ймовірно, проведе.

Вирішивши, що медична допомога, яка необхідна переглядати різні страхові Медігеп плани, пропоновані різними приватними компаніями. Читати всі плани і їх деталі ретельно, а потім вибрати той, який відповідає вашим потребам. Причина в тому, ви можете вибрати тільки один Медігеп страхової план, тому що компанії Медігеп страхування не може продати більше однієї політики до вас згідно закону штату і федеральних. Є 12 планів, звичайно, для служіння ваших потреб. Ці плани є стандартизовані державні та федеральні керівні принципи. І хоча є кілька багато приватних компаній, що пропонують Медігеп плани, але кількість планів і їх засобу визначається як же закон і порядок. Всі Медігеп страхові плани повинні слідувати державні та федеральні керівні принципи і правила, які розроблені, щоб захистити вас і переконатися, що ви адекватно охопити. Є також порівняти Medicare доповненню плану, який допоможе Вам вирішити і вибрати один Медігеп плану. Там також є шанс, що Медігеп страхування не для вас. Ви повинні також розслідувати будь-які альтернативні форми охоплення для того, щоб визначити, якщо Медігеп страхування робить самий фінансовий сенс для вас. Ці варіанти можуть включати Медікер програми, програми для людей з обмеженими доходами і ресурсами, Medicaid, пенсіонер медичного страхування і програм рецептом ліків допомоги.

Але те, що завжди повинні мати на увазі, перш ніж вибрати Medicare доповненню планів, щоб пройти через пропозицію документи дуже ретельно, так що ви можете отримати кращі результати на вашому Медігеп плани страхування.