розумінні і використанні терміну цитуючи життя і терміну страхування цитатою

Якщо ви думаєте про покупку страхування життя, ви повинні почати з отриманням терміну страхування цитата, так що ви будете мати уявлення про те, скільки ви будете платити за премію. Термін цитатою життя буде ваша основа для бюджету від вашої щомісячної або щорічної зарплати. Це так добре, як економити на майбутньому своєї сім’ї у разі, якщо ви, як годувальника, буде не в змозі підтримувати фінансові та матеріальні потреби вашої родини. Щоб дати вам більше уявлення про важливість терміну страхування цитата, важливо, що ви також розумієте, що термін страхування життя все і як це допоможе вашій сім’ї, якщо ви виділити суми для страхування.

термін страхування життя визначено

Термін страхування життя є одним з декількох продуктів страхування життя, які охоплюють життя в перспективі. Страхування повинно бути виконане в строк, так що, коли застрахований вмирає, його бенефіціари будуть отримувати номінальну вартість або сума страхування життя. Якщо термін закінчується і застрахованих все ще живий, бенефіціари нічого не виграють. Охоплення життя якраз і буде в строк.

Є три складових терміну життя. Вона включає в себе номінальну вартість, премії, а термін. Номінальна вартість являє собою суму по страхуванню життя. Якщо людина отримує номінальну вартість 500 000, бенефіціарами отримає вказану суму, коли страхова вмирає. Чим вище номінал, тим вище премія, а також. Премія є регулярне суми, сплаченої за страховку. Це коли ви отримуєте терміну страхування цитата щоб побачити, скільки премій ви будете платити, враховуючи номінальну вартість і термін. Термін є періодом, що страхова повинні виконуватися. Це буде час для оплати регулярних премій. Якщо застрахований вмирає протягом терміну, його бенефіціари отримають номінальну суму.

Так в основному, можна почати з визначення того, що термін страхування життя вам потрібно – тобто, номінальної вартості, що ваші потреби сім’ї. Тоді ви будете регулювати термін, який вашим одержувачам буде необхідно для захисту вашого життя. Тоді ви будете тепер шукати, скільки це буде коштувати вам оплатити через терміна цитуючи життя.

детермінанти котирування

Це просто ілюстрація того, що термін страхування життя і як ви можете використовувати термін цитуючи життя. Термін цитатою страхування буде визначати, скільки ви платите регулярно. Проте, існують і інші чинники, які впливають на термін життя цитати. Найбільш поширеним є вік і стан здоров’я. Чим вище вік і нездоровий ви, тим вище буде премія. Це причина, чому котирування таких компаній, як кращий страхової послуги Котирування запитує про своє здоров’я, якщо ви курите і скільки вам років, тому що його основою їх на термін цитуючи життя. Стану здоров’я, віку, способу життя і дасть їм картину, якщо ви страхування ризиків чи ні. Якщо так, то ви можете платити більш високі премії за це.

Інша справа, що збільшить ваші премії додаткового покриття і переваги. Як тільки ви отримуєте термін цитата страхування, і ви виявите, що є пільги або покриття, що вам все ще потрібно, ви можете шукати більше продуктів з додаткового покриття. У такому випадку, буде платити за більш високі страхові внески для додаткових переваг.