розуміння Medicare – порівняння Medicare Part B і Part D

Більше 40 мільйонів американців беруть участь у цій програмі Medicare, але не всі з цих бенефіціарів Medicare мають однакові плани Medicare. Medicare програми можуть бути розроблені, щоб задовольнити конкретні потреби кожного бенефіціара Medicare, що означає, що Medicare бенефіціарів потрібно час, щоб зрозуміти різницю між основними варіантами Medicare, щоб вони могли переконатися, що вони вибирають кращі плани для своїх потреб.

Medicare Part B і Medicare Part D популярних варіантів Medicare бенефіціарів, що можна вибрати. Проте, на відміну від деяких інших планів Medicare, Medicare Plan B і D плану можуть бути об’єднані разом. Ось короткий огляд основних відмінностей між Medicare Plan B і план Medicare D, що кожен одержувач Medicare повинні знати:

Покриття відмінності

Medicare Part B є медичний план охоплення. Частина B буде покривати вартість візитів до лікаря, медичної допомоги вдома, а також лабораторні дослідження. Крім того, деякі ліки та медичного обладнання здійснюється в рамках Medicare Part B, включаючи такі елементи, як діабетична тест-смужки та інвалідні коляски.

Medicare Part D є план ліки охоплення. Частина D платить за багато ліків, які абонент Medicare бере на регулярній основі. Ці препарати можуть включати в себе препарати для лікування діабету, хвороб серця та астми. Крім того, деякі препарати короткострокової дії також можуть бути прийняті, такі, як антибіотик.

Типи ліків правило, забезпечується кожен план

Medicare частина B і частина D охоплюють різні типи ліків, у багатьох випадках. Частина B може охоплювати наступні види лікування:

– Ін’єкції алергії
– Кров продуктів, таких як білок плазми
– Гемофілія наркотиків
– Вакцини від грипу (коли вакцина надається у відповідності з державним законом)
– Внутрісуглобні ін’єкції, яка може включати Orthovisc, Synvisc і Carticel
– IV флеші, в тому числі гепарин та сольові розчини
– Пневмонія вакцини за розпорядженням лікаря

Частина B може також охоплювати вакцини, якщо вакцина потрібно в результаті травми. Наприклад, якщо Medicare Частина B абонента кроки на цвях, абонент може бути покрита за щеплення від правця. Частина B буде охоплювати розпилювачем інгаляційних препаратів для бенефіціарів, які не перебувають у довгостроковому догляді об’єкта.

Частина B буде також охоплювати імуносупресивних препаратів після пересадки, а також усні протиракові ліки, вакцини проти гепатиту В для осіб з високим ризиком, усні протиблювотних препаратів, які використовуються для лікування нудоти протягом 48 годин після хіміотерапії, що пов’язано з хіміотерапією раку, парентерального харчування застосовуються для лікування постійної дисфункції шлунково-кишкового тракту, ін’єкційні препарати вводять в будинок, який вимагає інфузійний насос, і багато іншого.

Medicare Part D може охоплювати наступні види лікування:

– Будь-які ліки регулярно, прийняті Medicare бенефіціарів при хронічних станах.
– Ліки підписані на короткострокові медичні умови

Medicare Part D може охоплювати вакцини, якщо вакцину за призначенням лікаря з причин, не пов’язаних з травмою. Частина D буде охоплювати розпилювачем інгаляційних препаратів для бенефіціарів, які знаходяться в довгостроковому догляді об’єкта.

Частина D буде також охоплювати імуносупресивних препаратів після пересадки, а також усні протиракові ліки потрібні з інших причин, ніж лікування раку, вакцини проти гепатиту В, пероральні протидіабетичні блювотного ліки, які використовуються для лікування нудоти, пов’язаної з хіміотерапією раку – після 48 годин хіміотерапії або з інших причин, повного парентерального харчування необхідні ліки з причин, не постійне порушення функцій шлунково-кишкового тракту, ін’єкційні препарати не вводили у себе вдома, які не вимагають інфузійний насос, і багато іншого.

Medicare бенефіціарів повинні говорити з лікарем консультантом для отримання додаткової інформації про те, що конкретні ліки і методи лікування покриті Medicare Part B і Medicare Part D. У багатьох випадках, Medicare бенефіціарів може заощадити гроші і забезпечити більш широке охоплення, вступивши в політику Medicare Довідкова страхування, або за регулюючи їх поточної політики Medicare, щоб краще задовольнити їх конкретні потреби охорони здоров’я і бюджетів.