розуміння HDHPs і медичні ощадні рахунки

Для того, щоб мати дійсний HSA, ви повинні бути зараховані у високу франшизу план в галузі охорони здоров’я (HDHP), не мають альтернативного медичного страхування (є винятки), а не бути зараховані до Medicare і не можуть бути заявлені як залежить від когось іншого, AOS податкової декларації. Є багато непередбачених обставин чи можливостей, так що краще проконсультуватися з ліцензованим страховим агентом або бухгалтера.

HDHP має багато правил, слідувати. З річною франшизи межах, встановлених IRS, користувач плану може мати один з двох базових типів покриття – Self-тільки та родиною. Для сімей, подружжя можуть як і раніше мати право на HDHP плану за умови, що вони не включені до їх чоловік, AOS план (якщо він не є HDHP плану). Абонент може як і раніше користуються інші види допомог з їх медичне страхування – рецепт, стоматологічні, бачення, інвалідність, випадкове і тривалого лікування.

Існують обмеження на суму внесків можна внести в ощадний рахунок здоров’я. Це залежить від конкретного типу покриття вашого HDHP оператор надає. Кожен план буде мати конкретні франшизи. Для того, щоб кваліфіковані внесків, ви повинні підтримувати ваше право на покриття в межах плану HDHP кваліфіковані і мають той же тип покриття протягом усього року, щоб максимально внесків. Крім того, ви, можливо, доведеться зменшити кількість внесків, якщо ви зробили свій внесок інші рахунки витрат на охорону здоров’я. Ви повинні знати, що якщо ви вносите кошти у розмірі більше франшиза межа розміщені на рахунку, ви будете платити 6% акцизного податку на надлишки суми. Ви також можете уникнути 6% акцизним податком, якщо ви зняти будь-які доходи, отримані на відкликані внесків та включити їх до, Äúother доходу, AU розділ вашої податкової декларації.

Беручи та звітності розподілу з вашого ощадного рахунку здоров’я має свій власний набір правил, слідувати. Якщо ви платите за медичні витрати, що не покриваються HDHP, ви можете просити для розподілу з вашого HSA. Засоби, які використовуються з цього рахунку повинні використовуватися для медичних витрат, щоб залишатися оподатковуються. Якщо ні, то вони можуть бути піддані додатковим 10% податком на будь-якому розподілі прийняті. Вам потрібно буде вести облік на суму вкладу, а також те, що кошти були спрямовані на кваліфікованих і некваліфікованих розподілів. Майте на увазі, що якщо ви повинні використовувати будь-яку частину коштів в якості забезпечення кредиту або іншого повинно аккаунта перестає бути HSA, кошти будуть вважатися повністю розподіленої і вам потрібно буде повідомити про справедливої ​​ринкової вартості активів у рахунок.

Ви також повинні розуміти, що може трапитися з ощадного рахунку охорони здоров’я у разі, якщо власник вмирає. Якщо власник, AOS чоловік є бенефіціаром, рахунок може залишитися HSA. Якщо одержувач не є чоловік, то рахунок перестає бути ощадний рахунок здоров’я і стає оподатковуваної (за справедливою ринковою вартістю).

HDHPs HSAs і досить нові продукти, які намагаються впоратися з зростаючої вартості медичних витрат. Ви повинні дослідити, що HDHP транспорту пропонують вам побачити, якщо цей маршрут краще для вас і вашої родини.