розуміння CD-типу ануїтетів

CD-типу ануїтетів і компакт-диски були заплутаним інвесторів протягом багатьох років через їх схожими назвами. Хоча подібностей між цими двома видами інвестицій, CD-типу ануїтетів і компакт-диски різні інвестиційні інструменти, які забезпечують різні вигоди для окремого клієнта.

CD-типу ануїтетів фіксованих ануїтетів, які видаються страховими компаніями. Компакт-диски, випущені банками або брокерами. Що робить ануїтет “CD-Type” ануїтет, що термін гарантованої швидкості відповідає кари період дії договору. Наприклад, якщо CD-типу ануїтет придбали на 3,5% протягом п’яти років, власник гарантовано отримує 3,5%, якщо ануїтет проведена протягом п’яти років.

Багато інших фіксована рента не мають дати погашення і часто тільки гарантована прибутковість на перший рік договору ренти. Як правило, відсоткова ставка падає після цього початкового періоду гарантійного і доводять при нормальних інтервалах.

Типова швидкість для CD-типу ануїтетів в діапазоні від 3 до 10% залежно від контракту. CD-типу ануїтету може мати термін дії контракту від 1 до 10 років.

CD-типу ануїтетів спочатку були розроблені таким чином, щоб люди могли чітко розуміти, що прибутковість їхніх інвестицій був. При нормальному фіксована рента, деякі інвестори, які не розуміють, що гарантований період був протягом обмеженого періоду часу були стає розчарування, що вони не отримують платежів, які вони очікували, і в кінцевому рахунку заплатили штрафи, щоб вийти зі своєї ренти. CD-типу ануїтетів були створені, щоб уникнути цієї ситуації.

Хоча вони мають аналогічну назву, CD-типу ануїтетів і компакт-диски різних інвестиційних інструментів. Як правило, CD-типу ануїтету буде пропонувати більш високу норму прибутку, ніж депозитний сертифікат. В даний час перевага становить близько 1% для CD-типу ануїтетів більше компакт-дисків банку.

Компакт-диски не є відкладені податкові інвестиції, якщо вони не проходять до відкладені податкові інвестиційні обгортки. CD-типу ануїтетів податків відкладено інвестицій. Тим не менш, будь-який покупець повинен враховувати, що якщо CD-типу ануїтет перевести в готівку у віці до 59 ½ то IRS буде накладати штраф 10% від прибутку.

Компакт-диски, однак, застраховані FDIC на суму до $ 100 000 у разі їх проведення в НЕ-пенсійний рахунок. CD-типу ануїтетів не застраховані FDIC. Існує безпеки, хоча, для CD-типу ануїтетів. Вони покриті окремими державними резервами. Ці варіюються від штату до держави, але охоплення зазвичай коливається від $ 100000 до $ 300000.

Ще одна перевага для CD-типу ануїтетів, що вони можуть бути перенесені, не претендуючи на доходи для цілей оподаткування. Це неможливо з банком компакт-дисків.

Нарешті, часткове зняття коштів допускається з CD-типу ануїтетів. Більшість контрактів дозволяють клієнтам зняття до 10% від ануїтету без сплати штрафу. Тим не менш, IRS буде стягувати штраф 10%, як уже згадувалося вище, якщо інвестор молодше 59 ½.

CD-типу ануїтетів може бути перевагою для інвестора, особливо якщо вони старші 59 ½. Вони пропонують більш високу норму прибутку, ніж компакт-диски за той же період гарантії. Крім того, інвестори, які на пенсії або передпенсійного віку може уникнути 10% податку IRS штраф на CD-типу ануїтетів.