розуміння індивідуального медичного страхування у Флориді

Індивідуальне медичне страхування є одним з найбільш важливих продуктів, що індустрія медичного страхування пропонує Флориди. Можливість купити окремі медичного страхування Флориді заснований на стан здоров’я споживачів. За законом, немає мандата, який полегшує, що люди повинні бути запропоновані медичного страхування страховиками. У той же час, за певних обставин, споживачі повинні мати можливість купувати окремі медичного страхування у Флориді.

Багато споживачів є питання: чи будуть вони заперечували медичного страхування на основі їх генетичної інформації? Відповідь на це питання досить простий: індивідуальна у Флориді не може бути відмовлено, стягується більш або особі попередньо існуючі винятку періоду на основі їх генетичної інформації. Ця інформація може включати в себе результати генетичного тесту та сімейної історії зі станом здоров’я.

Яке покриття забезпечується індивідуальний поліс медичного страхування у Флориді?

Індивідуальне медичне страхування Флорида пропонує медичне страхування грунтується на тому, що люди платять. Там немає стандартизованої політики надаються фізичним особам. Флоридці є абсолютна свобода і вибір, щоб купити план, який налаштовується для їх потреб і потреб. Якщо вони хочуть певних покриття також залежить, він може бути доданий рамках своїх індивідуальних поліс страхування здоров’я Флорида. У той же час, деякі типів покриття є обов’язковими для включення у Флориді: імунізація дітей, мамографія та лікування цукрового діабету.

Які витрати пов’язані з індивідуального медичного страхування у Флориді?

Індивідуальне медичне страхування Флорида вимагає витрат, включаючи премії, франшизи, доплати, доплати і будь-який тип додаткового покриття, необхідні для індивідуального чи для залежного. Рівень витрат прямо пропорційна рівню необхідний охоплення індивідуальний план медичного страхування Флориді. Витрати можуть залежати від стану здоров’я, віку, статі та інших характеристик випадок, але генетична інформація не може бути причиною збільшення премій з медичного страхування окремих Флориді.
Може Індивідуальне медичне страхування Флорида політики бути скасована?

Ну, з реалізацією реформи охорони здоров’я, споживачі не можуть бути виведені з під дії, коли вони хворіють. Але якщо споживачі перестануть платити свою премію, це правило не стояти в силі.

У той же час, індивідуальне медичне страхування Флорида план може бути скасована, якщо страховик припиняє конкретної політики в галузі охорони здоров’я або вилучає його з окремого ринку.

висновок

За допомогою цієї інформації і змінила закони про окремі медичного страхування Флорида, споживачі можуть купити підходящий і доступний план. Це завжди має сенс, щоб отримати оновлену і отримувати свіжу інформацію про Індивідуальне медичне страхування Флориді, щоб переконатися, що дізнався, покупка зроблена. Там немає сенсу в русі, не роблячи ваш дім-робота і посадки на індивідуальний план медичного страхування, яка не дає необхідного рівня охоплення, але затаврований як “дешево”.