розуміння ілюстраціями страхування життя

Багато хто вважає, що, намагаючись отримати розуміння ілюстрації Страхування життя та приймаючи прискорений курс грецької мови перебувають на приблизно такий же графік складності. Хоча вони в чомусь складним, ілюстрації Страхування життя не зовсім грецький коли ви розумієте, кілька простих фактів про них.

Ілюстрація Страхування життя для простого життя страховий поліс термін може виявитися досить складним. Це часто може запустити кілька сторінок і містять досить багато номерів. Проте, в порівнянні з Ілюстрація сторінки для змінної Універсальний життя політика, простий термін Ілюстрація здаватиметься, що перша сторінка арифметичних класу. Коли ви розумієте, кілька основних фактів про них, тим не менш, це трохи менш складною.

По-перше, ілюстрації страхування життя буде представляємо вам два абсолютно різних сценаріїв про продуктивність тривалість вашої політики. Перший називається гарантованої продуктивності, а другий негарантована продуктивності. Як один жартівник поклав його, єдине, що насправді є те, що гарантовано фактичного виконання ваша політика буде відповідати жоден з прогнозів на малюнку.

Гарантована частина заснована на тому, що страхової галузі вважає гіршому випадку. Йдеться про гіршому, що ви можете очікувати. Ось чому вони називають це гарантований. Ваша політика реальну продуктивність буде краще. Чому ви повинні очікувати, що? Ну, в основному тому, страхова галузь високо конкурентному бізнесі, і вони наполегливо працюють, щоб зберегти свою репутацію. Іншими словами, вони збираються зробити краще, ніж в гіршому випадку, навіть якщо часи стають твердими і їх вибір інвестицій не є кращими.

Крім того, негарантована цифри представлятиме розумне припущення щодо майбутньої діяльності факторів, які зазвичай не можуть бути навіть розумно здогадуватися. Страхові компанії не використовують ворожок і все, що вони можуть зробити, це спробувати передбачити вплив безліч різних чинників, і як вони будуть грати в майбутньому. Здавалося б, з цього, що Ілюстрація Страхування життя насправді не мають ніякої мети взагалі. Це не так.

Справжня цінність Ілюстрація полягає не в точності його прогнозів номери, а в допомозі, щоб зрозуміти основні принципи, які будуть направляти продуктивність вашої політики. Існують чотири чинники, які створюють рух у значенні політики. Премій і доходів призводить до збільшення грошової вартості. Смертність витрати і витрати, зменшити значення. Ілюстрація Страхування життя покаже, як ці чотири рухомих факторів впливають на політику протягом свого життя. Не лякайтеся складності ілюстрації або, здавалося б, нескінченні стовпчики цифр. Ілюстрація Страхування життя не кричущі інструментом продажів, але цінне джерело розуміння і знання. Вона може бути зрозуміла з трохи керівництва і може допомогти зробити вибір і процес порівняння більш точним і корисним.