розуміння тимчасового або короткострокового медичного страхування.

Є цілий ряд причин, по яких ви можете знайти себе на ринку для тимчасового або короткострокового медичного страхування. Ви, можливо, закінчив коледж і більше не може бути покрита на політику своїх батьків, але не мають роботу ще, що забезпечить покриття. Ви, можливо, втратили або залишили свою роботу і тепер потрібно медичне страхування, поки не знайдете нову. Або Ви, можливо, почали нову роботу, і доведеться чекати кілька місяців, перш ніж ви підпадають під їх плану. Незалежно від причини, збирається без медичного страхування, навіть протягом декількох місяців, може бути дорогої авантюрою. Якщо ви знайшли себе в цьому скрутному становищі, тимчасове медичне страхування може бути просто ключ до вирішення вашої дилеми.

Самовихваляння НЕ похвалити. Так що ми не  хочу похвалити себе на зусилля, докладені в письмовій формі на медичне страхування. замість цього, ми хотіли б почути ваші похвали після його прочитання!

що тимчасове медичне страхування?

Це в основному тільки те, що випливає з назви. Тимчасові медичного страхування пропонує вам можливість продовжувати підпадати під план медичного страхування протягом обмеженого періоду часу, зазвичай одного до шести місяців, хоча є плани, що там буде охоплювати більш тривалі періоди часу. Якщо ви виявили, що повинні бути покриті протягом більшого часу, ніж ви спочатку думали, деякі тимчасові політики може бути розширена повз їх терміну дії, але ви можете розглянути можливість одержання більш традиційний план медичного страхування замість цього.

Після багатьох зусиль безнадійною, щоб справити щось вартісне в області медичного страхування, це те, що ми придумали. Ми дуже сподіваємося, про це!

що робити ці плани охоплюють?

Ми не хочемо, щоб показати деякі мається на увазі, що медичне страхування повинні правити світом, або щось на зразок цього. Ми означати тільки те, щоб ви знали, фактичне значення медичного страхування!

Тимчасові плани медичного страхування охоплює більшість тих же видів медичних випадках, які постійної політики роблять, але є деякі дуже важливі відмінності.

З одного боку, ці плани, як правило, строго відшкодування плани. Профілактичне лікування, як огляди, а також стоматологічні покриття, як правило, не поширюється. Існуючі медичні умови і пов’язаних з роботою травм або захворювань, також не поширюється.

Ваш тимчасовий поліс страхування здоров’я, як правило поширюється на невідкладну медичну допомогу вам може знадобитися, відпускаються за рецептом ліків, лікарень та інтенсивної потреби у догляді, лабораторні та рентгенівські потреб, швидкої допомоги, і навіть деяких дому медичної допомоги.

Як я можу отримати це?

Ваш перший крок повинен бути, щоб знайти агента, який спеціалізується на тимчасове страхування здоров’я. Вирішіть заздалегідь, скільки днів або місяців вам потрібно освітлення і коли ви хочете, щоб почати. Зверніть увагу на “виключення” положення в політиці і задавати питання про будь-яких проблем ви можете мати. Перегляньте додаток і переконайтеся, що всі ваші особисті дані правильно, перш ніж що-небудь підписувати. Крім того, пам’ятайте, щоб отримати копії всіх документів для Ваших файлів.

Вартість тимчасового плану медичного страхування буде залежати від типу покриття ви вибираєте. Щоб придушити вартість, ви можете вибрати, щоб мати більш високу франшизу з 50/50 спільне страхування варіант, а не більш поширений 80/20 коефіцієнтів. Є деякі додаткові послуги, які ви можете розглянути, однако. При високій вартості відпускаються за рецептом ліків, ви можете бути краще купувати покриття, а не залишати його.

Ми опустили неактуальною інформації з цього складу на медичне страхування, як ми, однак, що непотрібна інформація може змусити читача нудьгувати читання композиції.

Ми використовували суміш серйозності і жарти в цій композиції на медичне страхування. Це має пожвавити настрій, коли читав про медичне страхування.

Важливо те, щоб прочитати тимчасовий поліс страхування здоров’я і будьте впевнені, вам пропонують покриття ви думаєте, що ви платите.