розуміння страхування життя

Страхування життя змінюється в залежності від різних людей, що шукають його. Це залежить від ряду факторів, таких як утриманців, рівень доходу, а також функцією економії у вас є. Є цілий ряд компаній зі страхування життя на ринку сьогодні кожен з яких пропонує більш конкурентоспроможні пакети, ніж інші в їх прагненні отримати максимум клієнтів.

Різних видів страхування життя, включають в себе страхування на випадок смерті, який є найбільш поширеним типом обраних різними особами. Премії виплачуються постійно по життю політика і залишається в силі до вашої смерті. Він поставляється з перевагою економії елемент, відстрочений податок і страхувальник може навіть перестати платити премію в певний час або взяти кредитну політику від нього. Перевага цього кредиту в тому, що ви не можете вибирати різні інвестиційні рахунки, так як компанія визначає, як премія вклали. Він також не пропонувати премію гнучкість, як премія є постійною на все життя. Це не є хорошим варіантом для тих, хто адаптується до страхування або на пенсію плани, які схильні до значних змін.

Мінлива Страхування життя приходить з наданням постійну охорону ваших підопічних у разі вашої смерті. Це змінна через гнучкості, що дозволяє використовувати для розподілу премії вам гроші в різні окремі облікові записи для різних інвестиційних фондів в портфелі страхової компанії. Доходи не оподатковуються, поки політика не здався, і ви також можете подати заявку на процентні ставки на премію тим самим зменшуючи виплаченої суми. Недоліком даного виду страхування є те, що інвестиційні ризики ви несете відповідальність, і що ви не можете відмовитися від виконання будь-яких грошових коштів від інвестицій, а живим.

Також називається Гнучкий регульований Premium страхування життя, Універсальне страхування життя поставляється з елементом заощаджень, як страхування на випадок смерті, що є відстрочка податкових платежів. Компанія інвестує частину премії в ряді рахунків, таких як облігації, іпотечні кредити і фонди грошового ринку. Перевага цього варіанту страхування життя є те, що вам буде гарантовано певної мінімальної суми прибутку на вашу премію як би ні інвестицій тариф. Ви також можуть вибрати між двома варіантами втрати годувальника. Однією з переваг передбачає отримання вигоди від політики грошової вартості в той час як інші будуть мати бенефіціари отримують вказаного значення особи, зазначені в договорі і будь-які грошові цінності, накопичені за ці роки. Недоліком є ​​те, що страхування може втрачено, якщо відповідні страхові внески є занадто низькими залишивши вас і ваших близьких незахищеними. Погано інвестицій дозволить також знизити процентний дохід хоча і не нижче узгодженого мінімального і таким чином ви будете зобов’язані платити більше в наступні роки.

При виборі цих видів страхування важливо для оцінки потреб сім’ї в сьогоденні і майбутньому, щоб дозволити Вам визначити суму, яку ви можете відкласти в сторону для страхування життя. Ви повинні також розглянути ваші потреби страхування хоча б раз у році з урахуванням різних змін, які мали місце. Тому важливо, щоб навчити себе на різних засадах страхування, щоб дозволити вам зробити правильний вибір.