розуміння страхування життя – частина третя

Першим елементом в рівнянні смертності. Іншими словами, кількість людей в даному демографічні що можна очікувати, що помирають протягом певного періоду. Таблиці смертності досить стандартні з компаніями страхування життя, прагнучи використовувати ті ж основні цифри. Як крайній приклад, 100% людей у ​​віці від 20 до 40 у Великобританії можна очікувати, щоб померти протягом найближчих 150 років. А як же в найближчі 10 років? Є багато факторів, які будуть впливати на це, в тому числі поточного здоров’я, історії здоров’я сім’ї, рід занять, спосіб життя, стать і т.д. Якщо ми подивимося на групі з 100 чоловіків у віці від 39 які мають надлишкову вагу, дим і в стресовій окупації, було б справедливо припустити, що більше цієї групи помре у найближчі 10 років, ніж група з 25-річної жінки інструкторів аеробіки. Історичний аналіз цих демографічних призвести до смертності компанії зі страхування життя таблиці, які використовуються для оцінки ризику. Заявки на страхування життя, задати багато питань, які дозволять визначити, до якої категорії ви вписуються, а не оцінити ваш індивідуальний коефіцієнт смертності.

Страхова компанія публікуватиме стандарт Преміум для всіх чоловіків у віці, скажімо, 30 років, але буде застосовуватися «Рейтинг», якщо їх професії, або історія хвороби, наприклад, поміщає їх у вищу категорію ризику. Цей рейтинг тільки стане відомо до вас після вашої програми був оцінений компанією життя відділу андеррайтингу страхування. Хоча андеррайтингу повинно бути досить стандартними, на практиці деякі компанії по страхуванню життя можуть бути більш жорсткими, ніж при оцінці інших певними ризиками. Незалежні фінансові консультанти будуть мати досвід андеррайтингу критерії для різних компаній і знаходяться в кращому становищі, щоб рекомендувати відповідні продукти, якщо ваші особисті обставини не “стандартний”. Професійна рейтинги зокрема, може істотно різнитися між компаніями зі страхування життя,

Витрати компанії зі страхування життя є важливим фактором. Один з цих витрат є вартість збуту своєї продукції і включатиме в себе рекламу і працює відділ продажів, наприклад. Ці витрати можуть бути значними і вбудовані в преміях продуктів страхування життя. Компанії, які поширюють свою продукцію через незалежних фінансових радників, як правило, буде мати більш низькі прямі витрати на маркетинг, ніж ті компанії, які на пряму роботу з громадськістю. Вони, як правило, щоб конкурувати на основі вартості веде до зниження премій. Здатність компанії мати ефективне управління і оптимальна кількість персоналу, що працює з заяв і скарг, будуть відображені в надбавка. Комісія, сплачена радників, які рекомендують продукти, варіюється між компаніями, і це є ще одним вартість, яка буде побудована у фінал премії.

Таким чином, ціна складається з базової вартості за рахунок смертності плюс експлуатаційні витрати постачальника, а також витрати, пов’язані з радою. Тому, якщо ми приймати поради з рівняння, ви будете економити гроші? Можливо, але ті компанії, збуті своєї продукції без консультації будуть мати більш високі витрати на маркетинг яке буде компенсувати видалення вартості рада. Без рекомендації ви можете знайти, що продукт не самий відповідний для Ваших індивідуальних обставин. У наступній статті я розгляну питання про консультації і чи може він додану вартість.