розуміння страхування автомобіля детальніше

У більшості країн страхування автомобіля є юридичною вимогою для тих, хто приймає транспортного засобу на дорозі. Мета цього в тому, щоб гарантувати, що вони повинні привести до пошкодження іншого транспортного засобу або майна, або пошкодження іншої людини, що вони будуть потім мати можливість покрити витрати через їх страхування. При купівлі автомобіля, то це вкрай важливо, щоб ви подивіться на страхування автомобіля (або іншого авто страхування для фургонів і мотоциклів і т.д.) і отримати цитату, перш ніж зробити покупку і факторів, які стоять у вашому бюджеті. Точна сума, яку ви платите за страхування автомобілів буде змінюватись в залежності від транспортного засобу (з змінними є вік, вартість, “вкрасти-здатності та обсягу двигуна між іншим), ваш місцях (в основному в залежності від природи області і чи є у вас на дорозі парковки тощо) і на Вас (як довго ви були за кермом, чи є у вас точки на вашій ліцензії, ваш вік, кваліфікацію і свою стать). Крім того, цитата буде також змінюватись в залежності від компанії, що пропонують вам страхування і видів страхування ви йдете. Важливо те, що ви повністю розумієте, що всі відповідні терміни означають, перш ніж приймати будь-які форми автострахування.

Перше, що потрібно вирішити, який саме страхування автомобіля вам потрібно, і взагалі у вас буде вибір однієї з трьох форм, які зазвичай пропонуються. До них відносяться: третій особі лише страхування, третя пожежа партії і крадіжки зі страхуванням і повне каско (часто скорочується до “повністю акомпанують ‘), а також тип, що ви в кінцевому рахунку вибір буде залежати від вартості вашого автомобіля, а також ваш початковий бюджет. Третій стороні лише страхування авто страхування описує, що буде охоплювати тільки ви за збиток, нанесений третім особам (тобто людей, крім себе). Це мінімальна вимога правового і означає, що ви повинні мати зіткнення ваша страхова компанія буде платити за пошкодження інших автомобілів або майно, але що ви будете повинні заплатити, щоб ремонт власного автомобіля. Третя пожежа партії і крадіжки пропонує ті ж послуги, третій особі тільки страховий, але й платити за ваш автомобіль, якщо вона якимось вкрадені або спалені. Хоча це означатиме, що ви як і раніше доведеться платити за свій власний автомобіль, якщо ви потрапили в аварію, це також означає, що для не набагато більше євро в місяць ви можете мати свій автомобіль замінений страхування Вашого автомобіля, якщо вона якимось вкрадені (хоча це буде на, як на, як основу, на відміну від нового-старого для пропонованих повністю акомпанують).

Нарешті, повне каско означатиме, що ви будете покриті за будь-який збиток, ви викликаєте до вашого автомобіля і третьою стороною в разі аварії. Крім того, ви будете покриті для пожежі та крадіжки і будуть забезпечені нові ваш автомобіль повинен бути вкрадено. В якості додаткового бонусу, кожен з повністю комплексного страхування буде в стані вести третю партію транспортних засобів, не будучи спеціально застраховані на них, що означає, що ви можете взяти авто від друзів і родичів.

Ухвалення рішення про страхування автомобіля для вас буде дійсно залежати від вашого бюджету, а також ціна автомобіля ви володієте. Очевидно котирування повністю акомпанують значно вище, але це коштує додаткових витрат, якщо ваш автомобіль коштує багато грошей.