розуміння системи Зеленої карти

У місці, щоб зробити його простіше для водіїв і їх транспортних засобів вільно пересуватися через кордони інших країн, системі зеленої карти знаходиться під контролем економічної комісії. Він призначений для захисту жертв, які залучені в аварії з водіїв іноземних транспортних засобів, зареєстрованих.

Що таке Green Card?

Визнані в більш ніж сорока різних країн у ЄС та інших країнах, Green Card пропонує доказом того, що водій відповідає мінімальним вимогам володіння страхування цивільної відповідальності для кожної з цих країн. Закон вимагає, щоб водій отримання Green Card, щоб показати, що він покритий мінімальний розмір страхового покриття двигуна транспортного засобу для кожної з країн, для яких Зелена карта вважається юридичним документом. Цей документ не пропонує будь-який вид страхування, але це просто твердження, що страхове покриття належить водієві.

отримання грін-карти

Як правило, водії отримують Green Card від свого страховика. Якщо з якихось причин ваш страховик не бажає, щоб надати вам грін-карти, ви можете спробувати скористатися іншим страховиком. Це навряд чи ситуацію. Якщо це станеться, ви повинні задатися питанням вашим страховиком для причин. Якщо у вас є питання про вашу Зеленої карти і її використання, зверніться до страховика. Інший варіант, що у вас є на місці зеленої карти є отримання кордон Страхування для країни, що ви плануєте, щоб увійти.

Навіть якщо це не потрібно для виконання вашої Зелена карта з вами у всі часи, це часто хороша ідея, щоб зробити це при перетині кордонів. Зелена карта визнається юридичним документом у всіх країнах, які вимагають мінімальна вимога страхування цивільної відповідальності для всіх водіїв. Таким чином, ця карта може бути отримана водія показати доказ того, що у нього є автомобіль страхового покриття.

За допомогою зеленої карти

Зелена карта, як правило, не потрібно вводити певних країн або країни, що входить до ЄС. У першу чергу це відбувається тому, що всі ці країни вимагають, щоб водії отримати мінімальну вимогу страхування цивільної відповідальності для кожної з цих країн. Таким чином, можна з упевненістю припустити, що водій цього страхового покриття. Тим не менш, є кілька винятків з цього орієнтира.

Зелена карта повинна проводитися в наступні країни: колишня югославська Республіка Македонія, Ісламської Республіки Іран, Албанія, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Ізраїль, Росія, Сербія і Чорногорія, Молдова, Марокко, Туніс, Туреччина, а також Україна.

Green Card не повинні бути проведені в наступних країнах: Швейцарії, Швеції, Іспанії, Словенії, Словаччини, Румунії, Португалії, Польщі, Норвегії, Нідерландів, Мальти, Люксембургу, Литви, Латвії, Італії, Ірландії, Ісландії , Угорщини, Греції, Німеччини, Франції, Фінляндії, Естонії, Данії, Чехії, Кіпру, Хорватії, Болгарії, Бельгії, Австрії та Андоррі.

Або ні, у вас є свіжа зелена карта у вашому розпорядженні, це завжди гарна ідея, щоб перевірити з вашим страховиком до перетину кордону в іншу країну. Просто запитайте страховика чи ваш автомобіль Великобританії страхове покриття чинності для виїзду за кордон. У більшості випадків це має бути.

Intro: Якщо ви їдете у Великобританії, то ви знаєте про Green Card, і ви, швидше за все, один. Ви розумієте, як це працює, і, де це необхідно?