розуміння основ автодом страхування

Щоб переконатися, що ваш будинок на колесах Страховий поліс відповідає вашим індивідуальним потребам, важливо мати розуміння основи страхування на колесах. Деякі корисні покажчики на що звертати увагу, ви можете бути впевнені у прийнятті правильного рішення про покупку. Щит Всього страхування, одним з провідних постачальників у Великобританії спеціаліст Motorhome страхування, пропонує деякі практичні поради, які допоможуть вимогливих власників купити будинок на колесах з розумом.

Є два типи покриття: всеосяжний і третя пожежа партії та крадіжки. Більшість автофургоні двигун вибрати для всеосяжного, враховуючи переваги, пропоновані та ринкової вартості їхнього автомобіля. На додаток до захисту проти будь-якої третьої сторони (травмування або пошкодження майна) претензії, будинок на колесах покривається за випадкове пошкодження, вандалізм, пожежа, вибух і крадіжки. Це варто перевірити чи кришка включає в себе втрату будь-якого майна, обладнання або багажу в будинок на колесах, або її тентом. Ця цінна, додаткове покриття, як правило, пропонуються тільки фахівець Motorhome Страхування провайдерів, як щит.

Якщо ви плануєте взяти ваш будинок на колесах за кордон, переконайтеся, що у вас є повне, всеосяжне покриття в межах Європи. Установити, що територіальні межі і чи є якісь обмеження на кількість днів безкоштовного кришкою або число зарубіжних поїздок застосовно.

Страхове свідоцтво буде задати обмеження в дорогу ваш будинок на колесах може бути використаний. Ваше заняття може визначити, чи є це внутрішні соціальні та задоволення цілей або включає по дорозі на одного постійного місця роботи. Якщо ваші особисті обставини зміняться, переконайтеся, що сказали ваші автодом страховика. Якщо інформація, яку ви раніше поставленої більше не точні ви можете не поширюється на страхування на колесах. Це включає будь-які зміни у використанні або основного користувача, зміна роботи або адреса, зміни, внесені в будинок на колесах, або будь-якої аварії або автомобільної переконання виникнення.

Якщо ви плануєте взяти ваш будинок на колесах з дороги протягом тривалого періоду, наприклад, під час зимового зберігання, ви можете вибрати, щоб знизити корки до втрати або пошкодження в результаті пожежі і крадіжки тільки. Деякі будинки на колесах дозволить страховикам премію повернення якщо ваш будинок на колесах не використовується на дорогах загального користування протягом більше 30 днів. Будь повернення розраховуватиметься від того, коли сертифікат отриманий.

Варто врахувати, двигун юридичних витрат. Це, як правило, продаються в якості додаткового обладнання за невелику додаткову премію. Він забезпечує до £ 50 000 юридичних кришку, якщо ви невинною сторони в аварії на колесах і допомагає захистити ваші законні права вимагати для всіх незастрахованих збитків, таких як прокат будинок на колесах, від людини, яка в результаті нещасного випадку.

Переконайтеся, що ваш будинок на колесах страховик має 24 Телефон довіри аварія годину. Якщо ваш будинок на колесах не може управлятися безпечно після аварії, будь-які ремонтні роботи можуть бути організовані зазвичай швидше, як необхідність для отримання оцінок уникнути.

Насолоджуйтесь поклик відкритій дорозі. Отримати Експерт зі страхування автобудинків цитата з людей, які знають і дбають про Автодома.