розуміння мінімальні страхові вимоги

Якщо ви водій в Канаді, то ви вже знаєте, що наявність страхового поліса є обов’язковою. Це гарантує, що в разі будь-яких шкідливих або сумних подій, пов’язаних з вашого автомобіля або вантажівки, ви будете мати охоплення, щоб допомогти нести витрати. Провінції Онтаріо має кілька спеціальних норм і правил у відношенні страхування автотранспортних засобів. Багато чого зміниться по всій Канаді на рахунку кожної провінції мають незначно унікальних принципів.

Наприклад, Онтаріо має досить сувору страхових полісів. Деякі політики Онтаріо страхування обов’язково мати, наприклад, страховку автомобіля. Це закон в Онтаріо, що кожен автомобіліст повинен мати автострахування. Автомобілісти без авто страхування можуть мати свої водійські права припинені і вони можуть бути оштрафовані на суму близько $ 10 000 за вказане порушення в законодавстві. У гіршому випадку, водії могли також їхні транспортні засоби забрали.

Крім цього, якщо у вас коли-небудь був засуджений за будь-які автомобільних аварій, і, мабуть, не мали страхове покриття в той час, деякі страхові компанії стверджують, що ви були б дуже високий ризик водія. Деякі з них будуть стягувати високі премії, а інші могли б ви відмовитися від страхування для вашого авто, тому що ви занадто небезпечно для них. Таким чином, момент, коли ви плануєте придбати автомобіль, передбачається, що ви також думаєте про вартість поліса автострахування.

Онтаріо автострахування потрібно три основних правила, які повинні бути виконані:

A) в Онтаріо Драйвери повинні мати страхування цивільної відповідальності, а це означає, що якщо будь-яка смерть, травми або пошкодження, викликані вами, політика буде застрахувати вас і покривають необхідні витрати.

B) мінімальні вимоги по страхуванню відповідальності в Онтаріо становить $ 200 000, а це означає, що збиток / витрати аварії повинна залишатися в цьому конкретну суму. При пошкодженні виходить за рамки $ 200 000, то ви несете відповідальність за покриття решту суми.

C) по дорозі в Онтаріо, ви повинні мати дійсні водійські права та документи, що засвідчують політики. Якщо нещасні випадки відбуваються, і ви опинилися без цих двох обов’язкових документів, ви могли бути оштрафовані, заарештовані, ваш автомобіль призупинено.

Крім цих основних правил, ви повинні пам’ятати, що якщо ви не будете слідувати законам авто в Онтаріо, ваша страхова може виявитися недійсною. Наприклад, їздити з місця на поясі, це закон. Якщо ви їдете без ременя місць і стикаються з аварії, в результаті травми, ваша страховка не може оплатити медичні витрати. Це тому що ви не слідували політиці, ви порушили закон і, отже, страхування вважатиметься недійсною.

Через це, важливо, щоб знайти хороше агентство, щоб дати вам, що обидві ставки низькі, а також багато страхового покриття. Ви повинні підтвердити, якщо ви не тільки отримання найдешевшої премії, але і найкраще співвідношення, оскільки деякі пакети можуть містити різні умови та пільги, навіть від одного постачальника. Бажано для проведення інтенсивних досліджень, згадуючи мінімум охоплення передумови вашої провінції.