розуміння мінне поле страхування автомобіля.

Дивлячись на автомобіль, будь то нова модель або попередньо улюблений автомобіль з одного або кількох попередніх власників, Ви порівняйте багатьох особливостей транспортного засобу. Тим не менш, при страхуванні вашого автомобіля, багато разів це останнє, що ви думаєте про робите. Так, ви переконаєтеся, що ви запитаєте, що є вартість страхування конкретного автомобіля, яку ви збираєтеся купити. Економія на премії пропонується для недорогих політика може також впливати на вас.

Тим не менш, ви могли б платити більше в довгостроковій перспективі.

коли ви несете відповідальність

Як це низька вартість страхових полісів роботи в тому, що вони мають низькі ліміти відповідальності, деякі з них можуть бути на рівні $ 25 000, це може означати, якщо ви потрапили в аварію і несуть відповідальність, то ви можете нести відповідальність за оплату для іншої людини, лікарні і медичні витрати, втрата доходів та інших пошкоджень. $ 25,000 далеко не заїдеш в ці дні так на суму понад і вище вас буде особисто відповідальний.

Завжди переконайтеся, що у вас достатньо накрити вашого поліса страхування автомобіля. Читайте уважно і політики, коли ви щось не розуміючи або не впевнені, порадьтеся з людиною, яка знає.

виборі страхового агента або страхового торгових представників.

Вибір страховий агент має свої переваги. Оцінка ваших потреб є частиною того, що страховий агент буде робити, і буде також подивитися в ваш профіль ризику тому вони повинні добре розуміти ваші вимоги про страхування і Ваш автомобіль страхового покриття.

Не зрозумійте страхового агента і представника страхової продажів плутають. Страхового представника працює для конкретної страхової компанії, тому вони буду рекомендувати політику, що страхові компанії. У той час як страховий агент працює незалежно і буде джерелом з найкращою політикою страхування автомобіля від усіх страхових компаній, той, який найкращим чином відповідає вашим потребам.

Є деякі речі, які ви хочете обговорити з вашим страховим агентом за страхування автомобіля, і вони:

Що ви думаєте про захист активів і страхування
Те, що ви очікуєте, якщо вам потрібно подати позов
Ваші активи і ваш власний капітал

Ваш автомобіль потребує заміни після аварії

Це важливий напрямок страхування автомобілів. Багато страхових поліси заплатити за автомобіль загальна сума втрат з грошової вартості Вашого автомобіля, а не відновну вартість. Залежно від віку вашого автомобіля, ви можете бути в подиві досить доларів, як ви будете мати, щоб придумати різниця, якщо ви хочете мати той же самий автомобіль.

Вік вашого автомобіля буде визначати результат даного пункту у вашій політиці страхування автомобілів. Багато страхових компаній автомобіль буде охоплювати повну заміну, якщо ви купили автомобіль новий. Вони будуть робити це протягом певного часу, а потім ви повинні переконатися, що у вас є повне розуміння того, що відбувається після того часу. Часто компанії будуть робити повну заміну протягом року, також будуть спеціальні пропозиції для спеціальних промо автомобіля.

Якщо ви бачите, що крихітний, weensy друку в нижній частині оголошень “Умови Застосувати”, переконайтеся, що ви точно визначити, що «умови» є.

Страхові поліси, оплатити, після повної втрати протягом перших дванадцяти місяців, загальна вартість покупки плюс всі витрати, буде кожен рік після, замкнути в автомобілі оцінки, встановлених стандартом »роздрібну« Блакитна книга галузі.

піклуватися про дрібниці

Ви можете знайти те, що покриті або не покриті вашої недорогий поліс страхування автомобіля, читаючи дрібний шрифт. Коли ви перший знак вашої політики, ці пункти може здатися не настільки важливим. Багато речей з будь страховий поліс, здається добре, поки вам потрібно подати позов. Це де так звана економія буде з’їдена. Економія низькі страхові внески ви отримали велике задоволення, коли ви повинні вимагати через аварію, витрати починають входити

Якщо ви економите на ваш автомобіль премій страховий поліс, ви можете виявити, ви зобов’язані використовувати певний ремонту як висунуті Вашою компанією страхування автомобіля, ви повинні відповідати або оплатити їх самостійно. Інші політики може коштувати вам більше премій, але може мати пункт, який дозволяє вам мати свій власний ремонту без штрафних санкцій, наскільки вартість вам йде.

Існує області часто упускається з виду з політикою страхування автомобілів, і це ваші особисті речі, які знаходяться у вашому автомобілі на момент аварії. Ці елементи також повинні бути замінені, якщо ваш автомобіль в загальній списання.

як вибрати автомобіль страхового покриття?

Погляньте на Декларацію сторінка вашої політики, щоб дізнатися ваш охоплення. Якщо ви не впевнені, що все це означає, то запитайте поради у незалежного страхового агента, це той, який не працює для будь-якої компанії, страхування автомобіля і буде мати ваші потреби як свого клієнта, як перший пріоритет.
Саме правова відповідальність незалежного страхового агента, щоб забезпечити належне покриття для своїх клієнтів.

Щоб ви зрозуміли, страховий поліс чи то політика або страхування автомобіля страхування будинку змісту політика дуже важлива, тому переконайтеся, що ви отримаєте все пояснив вам.