розуміння медичного страхування

Медичне страхування є необхідністю для всіх. З ростом медичних витрат кожен день вище, ніж дельтаплан, заплативши за них могли б ви копати глибоко в кишені джинсів.

Які види медичного страхування є в наявності?

Плани медичного страхування зазвичай потрапляють в одну з двох категорій: відшкодування плани (також відомий як відшкодування планів) і інший керованої медичної допомоги такі плани як організації з підтримки здоров’я (ОПЗ), переважний постачальник організації ОПП) і точки обслуговування (POS) плани.

Відшкодування план дає привілей вибрати свій власний лікарів і платить за ваші власні медичні витрати – повністю, частково, або навіть до певної суми на день протягом певної кількості днів.

Організоване медичне планує як правило, забезпечують більш широке охоплення, але всі вони мають домовленості між страховиком і обрана мережа медичного страхування (лікарі, лікарні тощо). Наприклад, ОПЗ вимагає, щоб лікар первинної допомоги в мережі координувати всі ваші турботи, а також ви можете звернутися до фахівців в мережі.

Незалежно від того, який тип медичного страхування ви купуєте, ви повинні переконатися, що він пропонує правильні види страхування.

Що має бути відображено?
• хороший страховий поліс здоров’я має кілька типів покриття.
• Страхування лікарня Вартість розраховується ваша проживання, харчування та інші супутні витрати послуг, якщо ви госпіталізовані.
• Хірургічне страховка покриває хірургів збори і всі пов’язані з цим витрати, пов’язані з операцією.
• Лікарі вартість страхування платить за відвідування кабінету лікаря або лікарню для відвідування лікаря.
• Основні медичного страхування пропонує надзвичайно широке страхове покриття з дуже високою максимальною вигодою, яка була розроблена, щоб захистити вас від втрати від катастрофічних хвороби або травми.

Де я можу отримати медичну страховку?

Ви можете отримати медичну страховку через страхову групу плану на роботі або через іншу групу приналежності (школа, клуб і т.д.) або шляхом придбання індивідуальний план страхування на свій розсуд. Купуючи індивідуальний план страхування на свій розсуд, ви можете навіть бути в змозі змінити план медичного обслуговування. Інтернет-магазин, щоб порівняти ціни від численних компаній, щоб знайти кращий план і швидкість для задоволення ваших потреб.

Який план краще?

Кращий план медичного страхування для вас є той, який дає вам максимальну гнучкість і самі розплата за низьку вартість. Вам потрібно, щоб навколо магазину і отримати кілька цитат, перш ніж вибрати план. Ось кілька пунктів, щоб розглянути:
• Які доплати, франшизи та інших вимог співстрахування застосовується?
• Скільки свободи ви дійсно повинні вибрати свій власний медико-санітарної допомоги?
• Чи планує покривати медичні послуги, які вам потрібні?
• Чи планує покриття медичного страхування провайдерів ви зараз використовуєте?
• Чи має родина плану пропозиції, індивідуального освітлення, а?
• Чи існує в страховій план покриття вже існуючих умов? Якщо так, то є період очікування? (Середній час очікування становить три місяці протягом року.)