розуміння ефективності страхового поліса додому

Їжа на винос страхування є спеціальний страховий поліс з урахуванням захисту винос бізнесу від непередбачених фінансових ризиків. Ця політика поширюється на всі класи, такі як їжа на будинок, риби і чіп магазинів, магазинів шашлику, індійська і китайська їжа на будинок, сендвіч-барів, піцерій та інших підприємствах громадського харчування.

Це комплексна політика, яка враховує специфічні ризики бізнесу (наприклад, збиток від пожежі, вибуху газу тощо,), а також узагальнені ризики (роботодавців / продукту / цивільної відповідальності). Ця політика гарантує, що бізнес захищений від усіх можливих ризиків і працює плавно, без будь-яких перерв.

Як їжа на будинок власника, необхідно враховувати цю страховку, щоб захистити свій бізнес, ваші клієнти і ваші співробітники.

• Претензії: Public, продуктів і відповідальності роботодавців
Їжа на винос страхування надає захист від усіх відповідальністю стверджує, що винесення бізнес може зіткнутися. Це покриває суму компенсації і витрати на судові процеси від цих вимог.

Як їжа на будинок включають в себе рух широкої громадськості / клієнтів в їх приміщеннях, краще рекомендується мати страхування цивільної відповідальності. Це покриття зручна у випадках, коли, треті особи отримують травми або їх майну буде пошкоджений через халатність ваших співробітників або нещасний випадок (як, клієнт отримує поранений осколками скла, які ваші співробітник забув чистий).

Takeaways піддаються більшому ризику зіткнутися з претензіями відповідальності за якість продукції. Страхування відповідальності за якість продукції призначена для покриття і захисту вашого бізнесу від претензій з боку клієнта, коли він / вона купує продукт від вашої їжі додому, який викликає йому ніякої шкоди – за рахунок зіпсувала заморожених продуктів, низька якість харчування, транзиту їжі в антисанітарних умовах , що призводить до харчових отруєнь.

Страхування відповідальності роботодавців захищає свій бізнес від претензій з боку співробітників за травми або смерті, заподіяної їм у процесі трудової діяльності. У бізнесі винос, співробітники піддаються впливу багатьох інструментів, як харчування, ножі або фритюрниці і т.д., які можуть випадково травмувати працівника в процесі роботи. Таким чином, він запропонував, щоб ця страховка.

• Пошкодження будівлі, обладнання та інше вміст,
Ви повинні застрахувати свої будівлі, кухонне обладнання, інвентар, пристосування і приладдя, та інші файли на такі події, як стихійні лиха, такі як повені, урагани, землетрусів і т.д., а також техногенних аварій, таких як, пожежі, вибуху газу, крадіжки зі зломом, вандалізм і т.д. Ця політика буде забезпечити покриття для бізнес від збитків від вище.

• припинення підприємницької діяльності
Все зазначене вище стихійних лих або техногенних аварій може привести до величезних фінансових втрат для вашого бізнесу, вони переривають бізнес-операцій. Крім ремонту або витрати на відновлення, ваш бізнес також страждає від втрати доходу до того часу, бізнес відновлює свою первинну форму. Їжа на винос страхування також пропонує фінансову допомогу за втрачений дохід.

Розглянувши переваги страховий поліс на будинок, ви не можете дозволити собі ігнорувати його. Розглянути питання про прийняття рада від відомих і професійних страхових брокерів при покупці поліса. Ці фірми проаналізувати ваш бізнес конкретних ризиків і пропоную вам правильну політику для вашого винос бізнесу, так що ви ні під застраховані ні надлишкова застрахованого.