розуміння довгострокового догляду страхування

Все більше число бебі-бумерів починають розглядати як довгострокові хвороби і необхідності тривалого лікування мають потенціал, щоб злити їх пенсійні фонди і зірвати їхні плани.

Довгостроковий догляд страхування може бути важливою частиною цілісного фінансового та пенсійного плану.

Що таке довгостроковий догляд?

Довгостроковий догляд є турбота і допомога потрібна людям, які вже не здатні самостійно виконувати повсякденну діяльність життя, такі як купання, одягання і приготування їжі.

На додаток до догляду і нагляду вимагає тих, хто страждає умов, таких як хвороба Альцгеймера та інсульт, інших загальних захворювань, таких як діабет, артрит і захворювання серця можуть в кінцевому результаті зажадає тривалого лікування.

Цей вид допомоги можна отримати в допомогу життя об’єкта, будинку для престарілих чи в одному будинку. Багато з тих, хто потребує послуг довгострокового догляду сьогодні, отримують її від членів сім’ї.

Навіщо мені потрібен довгостроковий догляд страхування?

Довгостроковий догляд може бути дорогою. Вартість для престарілих та інвалідів становить в середньому близько $ 75 000 на рік, а вартість набагато вище в деяких районах країни. Хоча не так дорого, допомога життя об’єкта раніше становить в середньому близько $ 35 000 на рік.

Довгострокове страхування по догляду може допомогти оплатити ці витрати допомагає захистити вашу власність і захисту активів.

Наскільки ймовірно, я такий, щоб коли-небудь знадобиться тривалий догляд? Велика ймовірність, що ви будете, і життя більше життя підвищує шанси. Центри з Medicare & Medicaid Services вважає, що 60 відсотків у віці 65 років і старше знадобиться цей вид допомоги в якийсь момент в їхньому житті.

Чи не Medicare або мій Medicare доповнення політики покриття витрат, пов’язаних з довгострокової допомоги?

Medicare і Medicare Довідкова покриття призначені для забезпечення переваг в першу чергу для гострих ситуацій допомоги, такі як збори лікаря і лікарняні витрати. Medicare забезпечує надзвичайно обмежені вигоди для короткого перебування в установах кваліфікованого медичного догляду, і тільки за певних умов.

Яка середня вартість довгострокового догляду страховий поліс?

За даними дослідження 2005 року LifePlans, середньорічна вартість політики становить близько $ 2000.

Коли я повинен приступити до розгляду довгострокового догляду страхування?

Середній вік людей, що купують довгостроковий догляд страхування складає близько 58 і знижувалася протягом останніх 10 років. Початок роботи з додатком довгостроковий догляд страхування в рамках розумного фінансового та пенсійного плану на початку 50-х це хороша ідея.

Важливо відзначити, що страхові внески на основі вашого віку і стану здоров’я, коли ви спочатку купити політики, так що ви старше, коли ви купуєте, тим більше вона буде коштувати. В результаті, це як правило, в інтересах споживача, щоб купити його раніше, а не чекати, поки пізніше.

Джим Хейєр, Довгострокове страхування по догляду Відповідь хлопця, старший віце-президент, Пенн Договору мережа Америці страхової компанії, провідним постачальником довгостроковий догляд страхування.