розуміння довгострокових законів інвалідності

Заробляти на життя і бути в змозі продовжувати забезпечувати сім’ю буде вкрай складним, якщо ви отримали травму або став інвалідом. Хоча соціального захисту інвалідів (SSD), а також Додаткового соціального доходу (SSI) має бути легким процесом претензії, часто виникають відмови і перешкоди на шляху успішної подачі та збору за позовом. Робота з адвокатом, який розуміє довгострокові закони інвалідності, а також, як найбільш ефективно представляти вас шляхом подачі апеляцій і є важливим чинником у будь-якому типі випадок інвалідності.

Соціальне допомогу по інвалідності призначені для забезпечення підтримки через систему соціального страхування у випадку, якщо людина стає не в змозі працювати. Це може включати в себе часткову або повну інвалідність, з претензією суми призначені для забезпечення додаткової фінансової допомоги. Тим не менш, багато людей, які повною або частковою інвалідністю на основі вимог соціального захисту інвалідів позбавлені претензії. Із запереченням є інформація, яка зазвичай відсутня або які були неправильно витлумачені представником при визначенні права на позов. Оскільки заявник у вас є можливість у рамках довгострокових законів інвалідності подати апеляцію, яка може включати позов до федерального суду, якщо він не може бути справедливо вирішено на більш низькому рівні апеляції.

Довгострокові інвалідності закони вимагають, що люди зможуть довести ступінь і значення інвалідності на їх довгострокових варіантів зайнятості. У деяких випадках, маючи адвоката переглянути спосіб перед нанесенням є хорошим способом для того, щоб Ви надали документацію носить комплексний характер. Багато лікарів деколи не адекватно заповнення бланків або не може представляти ваші інвалідності повністю. Адвокат знайомі з законами інвалідності надаватиме ресурси і додаткові медичні напрями розвивати сильні задокументований випадок для вашої претензії.

Додатковий дохід може бути заявка для чи психічних або фізичних вад, що вплив на ваші довгострокові здібності, щоб знайти або зберегти роботу. Дуже схоже соціальних вимог захисту інвалідів, які мають право документацію на підтримку вашої заяви необхідна для затвердження. Однак більшість SSI претензії відмовлено з різних питань. У переважній більшості випадків неповної документації або неточності в необхідних документів призводить до відмови в позові. Робота з адвокатом для розгляду первинної документації настійно рекомендується. Знаючи, що повинні бути прийняті і що може бути відмовлено відповідно до закону допоможе вам у визначенні того, який варіант краще для вас.

З приватного страхування є також довгострокові закони інвалідності на місці. Страховики не можемо заперечувати охоплення, якщо окремі його пред’явлення чи не порушує будь-які з винятків чи обмежень політики. Як і SSD і SSI існує висока відмова або зниження оплати з багатьма з цих претензій. Адвокати, які знають закон і може представляти вам страхової компанії є досить ефективними в отриманні питання буде вирішено і претензії виплачується в межа, допустимий політики.

Більшість людей, які файлі інвалідності через приватне страхування, SSD або SSI не знають про довгострокові інвалідності закони, які застосовуються до їх конкретної ситуації. Дослідження і визначення того, які закони застосовуються одночасно трудомісткий і дуже важко, якщо ви не є адвокатом. Мають юридичне уявлення, кваліфікованих і досвідчених настійно рекомендується принаймні, при оскарженні відмови, якщо не в момент реєстраційній заявці.