розуміння двигун торгівлі страхування

Автострахуванні торгової політики важливо, якщо ви працюєте в бізнесі, який купує, продає або виправлень автомобілів. Торгівля страхування захищає власників бізнесу та / або осіб, що працюють у бізнес від фінансових втрат має статися неприємна ситуація. Незалежно від того, наскільки великий або як маленький бізнес, двигун торгівлі страхування є надзвичайно важливою частиною роботи цього бізнесу! Тим не менш, тому що кожен бізнес відрізняється, існує багато різних типів політик двигун торгівлі страхування. Різні типи запропонує різну ступінь охоплення, різних премій і різних функцій.

Є п’ять основних типів страхування торгівлі, що ви можете вибрати. Ці сторонні тільки, також відомої як третя частина, пожежі та крадіжки, комплексні, а також відповідальність, і в поєднанні політики. При виборі серед цих варіантів, ви повинні визначити, що потреби вашого бізнесу, щоб визначити, який тип політики буде краще для вас. Деякі різні функції включені в страховий поліс двигун торгівлі можуть включати адміністративні пільги, і соціальні та особистого використання будь-яких транспортних засобів у зазначених водіїв.

Один з видів автострахування торговельну політику, яка потрібна за законом для певних типів трейдерів є третьою стороною тільки двигун торгівлі страховий поліс. Типів трейдерів, які несуть юридичну відповідальність володіти такої політики зустрічаються продавці і покупці; тих, хто працює як мобільний тюнерами; ремонт чоловік, або Valier або механіку. Як правило, це тип політики, який необхідний, якщо застрахований збираюся працювати на автомобілях. Це особливо важливо, тому що це типу тримає застрахованих відповідальні повинні ремонт збій і хтось потрапити в автомобільну аварію. Цей вид страхування особливо важлива, якщо застрахований буде за кермом будь-якого автомобіля на дорозі. Ще один варіант з цим видом страхування є пожежа і крадіжка. Цей тип двигуна торгівлі страховий поліс поєднує в собі всі захисту з третьою стороною тільки політики, але додає на захист у разі пожежі або крадіжки.

Комплексна політика включає ті ж тип покриття в якості третьої особи тільки політики, але він також включає в себе всеосяжні елемента. Всеосяжний охоплення страхування, яка покриє витрати на ремонт або заміну автомобіля застрахованої особи вона повинна стати пошкоджені від результату те, що було не випадково. Відповідальність вид страхування двигун торгівлі забезпечує захист для бізнесу, який буде мати громадськості про їх власності, а також надання послуг для них. Страхування відповідальності проте, грає свою найважливішу роль, покриваючи власника, який наймає робітників, які працюють на автомобілях. Є також три різних типи покриття відповідальності. Ці типи громадськості, роботодавці і продуктів, а також продажу та обслуговування відшкодування.

Багато хто з різних видів торговельної політики страхової перекривають один одного і мають дуже тонкі відмінності. Це дуже важливо, щоб сісти з професійним двигун торгівлі страховим агентом, щоб з’ясувати, що політика буде підійде вам найкраще. Якщо власник купує торгову політику страхування, яка не підходить для їх бізнес, вони, швидше за все, в кінцевому підсумку платити занадто багато грошей для своїх політичних або дізнавшись, що вони не мають належного захисту в дуже невідповідний момент.