розуміння вашого медичного страхування потребує

Через стрімке зростання витрат на охорону здоров’я, медичне страхування є одним з найважливіших річ, щоб мати в ці дні. Якщо у вас немає адекватного охоплення, ви можете опинитися перед фінансовою катастрофою після непередбаченої хвороби або травми. Є багато різних видів покриття для вас на вибір, залежно від вашого провайдера і ваші особисті медичні потреби.

Перше, що ви повинні запитати себе: які мої потреби? Чи буду я з допомогою мого медичного страхування багато чи тільки під час надзвичайних ситуацій? Ці питання скаже вам точно, які охоплення медико-санітарної ви хочете. Якщо ви не думаєте, що ви будете використовувати страхування часто, наприклад, то, можливо, ви повинні платити менше преміум фронт і нести більш високу франшизу. Пам’ятайте, що вірно і зворотне, тобто нижче франшиза, тим вище премія. Це може повернуться, щоб вкусити вас, однак, залежно від того, як високо ви встановите франшиза. Ви ніколи не знаєте, коли ви можете отримати травму або захворіти. Звичайно, якщо ваш роботодавець надає ваша страхова, ви, ймовірно, кілька пов’язані, що вони пропонують. Якщо ви відчуваєте, що це не досить, то ви можете вибрати, щоб доповнити ваш охоплення в іншому місці.

Основне медичне страхування зазвичай складається з госпіталізації та амбулаторної хірургії покриття в разі серйозного захворювання або травми. Це найнеобхідніше. Більш докладні плани охоплюють діловодства відвідувань лікаря, послуги лікаря, фармацевтичної, або профілактичний догляд. Хоча додавання будь-який з цих варіантів, щоб ваша страховка підніме ваш премії, вони, як правило, входять у комплект більшості роботодавців “переваги і повинні бути серйозно розглянуті. Покриття, що більшість роботодавців пропонують, як правило, хороший керівного слідувати, вирішуючи, що покриття ви хочете.

Хоча це може звучати як гарна ідея, щоб заощадити гроші і просто отримати дешевий охоплення можливо, як правило, хороша ідея, щоб принаймні отримати управління вашим лікарем рутинних візитів покриті. За великим рахунком, це найпоширеніший спосіб використання охоплення медико-санітарної і взагалі, де більшості випадків починаються. Подумайте про те, останній раз ви були хворі. Що ти спочатку розглянемо – лікарня чи лікар? Більшість людей не хочуть мати справу з клопоту йти в лікарню для лікування незначних захворювань і швидше за все їхати в офіс місцевого лікаря.

Ви також повинні серйозно розглянути лікарським покриттям. Ви не розумієте, як дорогі препарати, поки ви не повинні платити за них зі своєї кишені. Лікарським покриттям дозволяє оплачувати тільки невеликий доплати і ваш постачальник платить інші. Враховуючи, що ви будете часто призначають два або три різних препаратів для простої як синусит, цей вид покриття є досить суттєвим і в кінцевому рахунку, може заощадити багато грошей.

Зрештою, тільки ви можете вирішити, що медичну страховку вам потрібно. Ви можете просто отримати основи, але ви повинні серйозно розглянути питання про покриття кабінет лікаря відвідувань і лікарським покриттям, особливо якщо у вас є діти. Це найпоширеніші види медичного страхування і, ймовірно, вам заощадити багато грошей в довгостроковій перспективі.