розуміння вашого авто страхування

Якщо ви просто шукати “розуміння авто страхування» і «страхування автомобілів факти” в інтернеті, ви можете знайти добре, а дві-резюме, пункт десь, або ви можете просто отримати похований під хіти близько 4300000 (яка перша фраза виховані на Google). Крім того, багато тисяч яких згадується всіх видів компаній або типів покриття, ви також повинні пробратися через багато тисяч продажів смол тільки, щоб отримати гідну визначення відповідальності, зіткнення, медичного страхування, франшизи, водійські документи і загальні обмеження політики. У цій статті будуть боротися з тенденцією до «Інтернет зайвим”, і потрапив у важливі моменти для вас.

Найбільш важливим моментом, звичайно, читати вашу існуючу політику повністю. Якщо ви ходите по магазинах для охоплення в перший раз, виконайте наступні пропозиції до серця, і продовжити дослідження в цілеспрямованим, ефективним чином. Справді, якщо ви знаходитесь в ринку для страхування автомобілів, один з кращих підходів, щоб отримати собі достатньо освічені, щоб можна було зрозуміти, що вам говорять, а потім нехай кілька сайтів, страхування або місцевих агентів боротися за свій бізнес.

Відповідальність першого

Там один старе питання про автострахування, що вам необхідно вивчити у світлі вашої конкретної ситуації. “Освітлення, охоплення і більш широке охоплення – чи можете ви коли-небудь занадто багато?” Деякі люди так не думаю, а не з позовом-щасливі громадяни цих Сполучених Штатах, в усякому разі. Тим не менш, ви повинні бути реалістичними і баланс між “освітлення, покриття, охоплення» і вартості, вартості, вартості! Таким чином, покрити себе в правильному порядку.

Без сумніву, страхування відповідальності є найбільш важливим, оскільки він охоплює три основних компоненти, а саме чужих тілесних ушкоджень і матеріального збитку, а також незастрахованих автомобілістів. Це покриття захищає вас від втрат, якщо ви повинні ранити когось, якщо у кого немає страхування відповідальності ранить вас, а також покриває ваші збитки, якщо інша сторона не застрахований в недостатній мірі. Це, безумовно, найважливіший охоплення, і є мінімально необхідним в більшості держав, якщо не буде іншого утримувача заставного утримання на вашому авто.

Інші терміни та поняття

Якщо банк володіє вашого автомобіля, ви, ймовірно, буде необхідно мати повне охоплення, включаючи зіткнення, яке забезпечує автоматичне себе і охоплює ремонт. Інше покриття включає в себе травми, яка покриває ваші пасажири, і медичне страхування, яке платить за медичні та похоронні витрати на ви або хто-небудь постраждав в аварії покриті. Ваша франшиза також відіграє роль у вашій охоплення і більш високою франшизи означає, що ви платите меншу премію, але майте на увазі, що в разі аварії франшиза відривається верхня частина суми, яку ви отримуєте, щоб виправити ваш автомобіль.

Деякі перевізники будуть платити за оренду транспортного засобу, в той час як ваш знаходиться в ремонті. Як і будь-яке інше покриття, це має бути зазначено у вашій політиці, і якщо він не в політиці, це не частина вашої охоплення, незалежно від того, будь страховий агент каже. Крім того, є інформація про вашому автомобілі, ваша кількість водіння і т.д., які можуть вплинути на швидкість, в тому числі, де ви живете. З позитивного боку, як правило, можна очікувати знижки на хороші показники водіння, протиугінні пристрої тощо, тому переконайтеся, що ви говорите все це при запиті швидкість цитати.

Гра чисел

Суми відповідальності та медичне страхування часто виражаються в заплутаній умовах (наприклад, “10/15/30”), які відносяться до кількості в тисячі доларів за певні частини покриття. Щоб ще більше ускладнити, цифри іноді даються як “на кожен інцидент” або як загальна сума, що підлягає виплаті за полісом. Переконайтеся, що ви розумієте те, що обмеження у доларах США, як вони застосовуються, то, що “за інцидент” і “спільного життя” кількостях, і як цифри відносяться до історичного досвіду водіїв, як себе.

Ви можете прочитати різні статті в Інтернеті, як цей та інші і більше і менше конкретними, щоб прийти в себе до швидкості перед тим, як деякі курс котирування. Поговоріть з декількома страховими агентами, зареєструйтесь на кількох веб-сайтах і не бійтеся задавати питання, коли ви не розумієте термін, поняття або (можливо, найголовніше) в доларовому вираженні. Це так само нерозумно над застрахувати свій автомобіль, як це має під застрахувати його, так що не поспішайте, щоб отримати факти.

Ви повинні також перевірити з вашою страховий комісар держави, щоб виявити те, що мінімальні вимоги для страхування, де ви живете. Це, звичайно, завжди корисно, щоб навчити себе якомога більше в питаннях такої важливості. Якщо ви все ще неясно авто страхування, ваша Державного департаменту страхування повинні бути в змозі надати Вам додаткову допомогу.