розуміння важливих визначень терміну insurnace життя

Купівля термін страхування життя може бути непростий досвід для деяких людей. Як і в багатьох галузях промисловості, страхові поліси використовувати слова, які визначаються інакше, ніж те, що загальне визначення. У страховій галузі словника власних, найкраще було б зробити, щоб навчити себе на деякі ключові слова так, що коли приходить час, щоб подати документи на термін страхування життя це більш чітке і менш страшним процесом.

Нижче наведений список з найбільш незвичайних визначень, що вам потрібно, щоб зрозуміти, перш ніж купувати термін страхування життя:

1. запропонував застраховані
Окремих осіб, які подають заяву на термін страхування життя.

2. бенефіціар
Бенефіціар вашого терміну поліса страхування життя є особа, призначена вам отримувати переваги політики в разі вашої смерті. Ви можете призначити, що вигоди від вашої політики бути виділені кілька бенефіціарів або навіть благодійність. Бенефіціар позначення можуть бути змінені в будь-який час.

3. дата народження
Вік є важливим фактором в страховій галузі. Премій ви будете платити на термін страхування життя в значній мірі засновані на віці запропонували застрахувати. Деякі компанії використовують досягнутого віку застрахованого в цьому розрахунку, в той час як інші компанії використовують найближчий віку застрахованого.

4. досягнутого віку
Деякі страхові компанії використовувати запропоновану застрахованої особи “досягнутого віку” при визначенні віку на термін розрахунку премії життя. Цей метод використовує фактичний вік пропонованих застрахованої особи за останні роки. Наприклад, якщо пропонована застрахованій 39 років і 5 місяців вони будуть класифікуватися як 39-річний, так само як і людина, яка 39 років і 8 місяців. В принципі, на відміну від “найближчого віку” метод, місяцями не повинно прийматися до уваги досягнутого віку.

5. Найближча віку
“Найближчі віку” методу визначення віку чи враховує пропонований застрахованих ближче за віком до їх останній день народження або їх наступний день народження. Наприклад, жінка, яка 24 років і 5 місяців будуть класифікуватися як 24-річна жінка на термін розрахунку премії життя. На відміну від чоловіка, який становить 34 років і 9 місяців будуть класифікуватися як 35-річний чоловік на премію розрахунків.

6. премії та премії режимі
Премія являє собою суму, термін страхування життя компанії бере з вас в обмін на поліс страхування життя.

Премія в основному режимі частот, в яких премії виплачуються страхувальником. Як правило, загальний річний премії дещо вище, коли платежі розподілені протягом року на відміну від бути виплачені одноразово у повній сумі. Наприклад, якщо ви вирішили зруйнувати ваші щорічної премії в два або чотири платежу на рік, як правило, компанія буде стягувати додаткові два-три долари за кожен платіж. Дізнайтеся у свого оператора, як деякі компанії будуть також стягувати гонорар банку.

7. покриття суми / номінальної вартості
Суми коштів, або особою вартість являє собою первісну суму в доларах, ви вибрали в якості вашого терміну страхування життя політика. Наприклад, якщо ви купуєте політики за $ 250,000.00, що це сума покриття / номінальної вартості, які виплачуватимуться на ваш певний бенефіціарів у разі вашої смерті. Охоплення кількість / номінал не включає коригування за непогашеними кредитами політики, зняття, дивідендів, сплачених доповнень чи пізно / прострочені платежі премії.

8. інструкції по страхуванню
Страхові компанії використовують інструкції по страхуванню для визначення андеррайтингу класифікації, на основі яких їх охоплення. Ці принципи включають вашого здоров’я і способу життя. Критеріями можуть бути вік, стать, куріння, висота / вага збірки, сімейна історія заміни клапана, хвороби серця, діабет або рак, рівня холестерину, рівня артеріального тиску, конкретними захворюваннями, картку водія, небезпечні професії або діяльності, військової служби, авіації, закордонних поїздок або виду на проживання, громадянство США і злочини злочинної діяльності. Всі ці інструкції зі страхування приймаються до уваги при оцінці пропонованого страхувальником і перш ніж дати будь-якої термін страхування життя котирування премії.

Як правило, ті, в доброму здоров’ї, не використовувати будь-які види тютюнових виробів або брати участь у будь-якій небезпечній діяльності стягується менше за їх терміну страхування життя, ніж люди, які знаходяться в поганому здоров’я, вживання тютюну чи займатися небезпечними видами діяльності. Дізнайтеся у свого оператора, як страхові компанії використовують різні критерії для визначення стану здоров’я і способу життя запропонував страхувальнику.

9. Держави проживання
Це стан, в якому страхувальник або застрахований запропонував проживає. Хоча це говорить саме за себе, головне, щоб розглянути тут в тому, що якщо ви проживаєте в певному стані він може бути корисним для вас, щоб купити страховку для вашого конкретного держави. Наприклад, каліфорнійці можуть бути іншим законам, ніж людей, які проживають в Техасі. Як житель Каліфорнії, може бути більш корисним для вас, щоб купити життя Каліфорнії терміну страхового поліса, щоб покрити свій особливий життєвий стиль або пожинати конкретні вигоди.