розуміння ануїтети індексу акцій

Аннуїтети індексу акцій є ренти, які отримують відсотки на основі виконання іншого фінансового інструменту. Наприклад, ануїтет може бути пов’язаний з акції або фондові індекси. Найбільш часто використовуваний індекс для цього типу ануїтету S & P 500.

З ануїтету індексу акцій, відсотки зараховуються на ануїтету на основі формули, яка пов’язана з виконанням за індексним. Процентна ставка ренти не обов’язково має збігатися з індексом продуктивності точно. Це буде просто бути пов’язаний з ним. Крім того, індекс акцій ануїтету буде платити інвесторам мінімальна ставка відсотків у разі індексу продуктивності для періоду накопичення не вище певного порогу.

Точне виконання ануїтет фондовий індекс заснований на методі індексації та рівень участі, який використовується. Метод індексації, як зміна індексу вимірюється. Найбільш поширеними методами є щорічні індексації скидання (або посилила), вища точка, а точка-крапка.

Участь ставка використовується у формулі для розрахунку відсотків, сплачених за ануїтету. Це показник, який вирішує, як тісно ануїтету відстежуватиме ефективність індексу. Наприклад, якщо зміна індексу розраховується як 5%, а частка участі складає 80%, зацікавлених ставка за ануїтету буде 4% (5% х 80%). Рівень участі може змінюватися протягом усього терміну ануїтету залежно від умов договору.

Деякі ануїтети індексу акцій також буде мати кришку або підлогу зазначений у договорі. Кришка верхньої межі, що процентна ставка може бути. Крім того, підлога мінімальна процентна ставка, що ануїтет заробите.

Однією з переваг ануїтетів індексу акцій є те, що вони низького ризику. Вони також пропонують хорошого зростання, заснованого на ринку. Один з інших переваг є те, що інвестор не повинні керувати їх премій. Як тільки договір ініціював, це пов’язано з виконанням показника за термін дії договору.

Недоліком для ануїтети індексу акцій є те, що договір ренти сама по собі може бути складним. З усіма метриками говорилося вище – коефіцієнт участі, метод індексації і т.д. – деякі підводні камені існують для нового інвестора. Проте, якщо інвестор звертає пильну увагу на деталі договору, рента індекс акцій може бути кращий продукт для них.

Аннуїтети індексу акцій добре підходять для інвесторів, які мають інвестиційний горизонт п’ять і більше років. Цей тип ануїтету також підходить для пенсійного планування.

Таким чином, індекс акцій ануїтети є ренти, які отримують відсотки засновані на виконанні фондові індекси, такі як S & P 500. Контракти на ці види ануїтетів може бути складним для нового інвестора. Проте, якщо інвестор звертає увагу на деталі договору, ануїтети індексу акцій може бути хорошим інвестиційним інструментом виходу на пенсію, особливо якщо інвестор має інвестиційним горизонтом у п’ять років або більше.