розуміння Флорида медичного страхування може допомогти вам заощадити гроші

Як швидко після серйозної хвороби або травми можуть призвести до десяткам тисяч доларів в суміжних медичних витрат може шокувати вас, і потреба у страхуванні Флорида охорони здоров’я планує захистити свої активи і заощадження є сумною реальністю. Коли ви розумієте, які варіанти є, ви можете скористатися планів, які відповідають вашій ситуації з найменшими витратами.

якими є політики керованої медичної допомоги?

Планів медичного страхування у Флориді, яка дозволить вам побачити будь-якого лікаря ви вибираєте неминуче є дорожчими, ніж політики керованої допомоги, яка обмежує вас у виборі лікарів і в лікарнях. Медики відрізняються за якістю технології та навчання, щоб ви не хочете, щоб значно обмежити ваш вибір.

Ключ, щоб знайти керованого медичного політики з широким спектром варіантів у лікарів і лікарень. На щастя, більшість великих PPOs приймаються від 80 до 90 відсотків американських медичних установах. Ці плани PPO може допомогти вам заощадити, навіть якщо ви не відповідають вашим річний франшизи, і лише трохи обмежити лікарів і лікарень, з яких можна вибирати.

Залишок на рахунку Річна франшиз проти щомісячних премій

Франшиза, скільки ви повинні витрачати до Вашого Флорида медичного страхування починається. Коли ви погоджуєтеся заплатити за свої власні медичні витрати до суми річної франшизи, ви можете купити з політикою низьких щомісячних премій називається високою франшизи планів медичного страхування. Страхові компанії пропонують ці плани, тому що вони не мають охопити якомога більше часто, невеликих зарядів, як вони роблять з більш низькою франшизи плани. Якщо ви знаходитесь у відносно доброму здоров’ї і просто хочете страхування непередбачених медичних катастроф, більш низькі страхові внески можна заощадити гроші.

ощадні рахунки, які працюють з планами Флорида медичного страхування

Деякі високої франшизи планів медичного страхування кваліфіковані, щоб бути об’єднані з ощадний рахунок здоров’я (HSA). Гроші, які ви депозит на HSA нараховуються відсотки обкладаються податком, і ви можете відняти ці внески від вашого річного оподатковуваного доходу, щоб знизити податок на прибуток.

Ви можете витратити гроші на ваш HSA для широкого спектру медичних витрат, у тому числі широко необхідну більш-рецепта ліки, такі як аспірин і сироп від кашлю.

гарне здоров’я означає більше заощаджень Флорида медичного страхування

Якщо ви зазвичай тільки звернутися до лікаря один або два рази на рік, ви можете зберегти з планом, який не має доплата за відвідування лікаря. Іншими словами, ви платите вартість будь-яких візитів до лікаря самостійно (мінус будь-які знижки РРО ви отримуєте, коли ви бачите в мережі лікаря). Все, що ви платите за відвідування лікаря офісу будуть застосовані до вашої політиці річний франшизи.

Якщо з вашого Флорида медичного страхування підняти вартість відвідувань лікаря офісу обходиться вам в $ 25 кожен місяць, ви не можете беззбитковим, якщо ви не звернетеся до лікаря вісім разів на рік.

порівняння планів медичного страхування у Флориді має великі переваги

Товари для здоров’я страхування не може бути весело, але економити гроші. Якщо ви використовуєте засоби та / або веб-сайтів, які представляють багато охорони здоров’я Флориди Страхові компанії (а їх буквально сотні планів), ви побачите, що існує цілий ряд різних ставок. Ви навіть можете виявити, що ви можете отримати аналогічні переваги для більш низьких щомісячних премій, коли ваша існуюча компанія медичного страхування повідомляє вас про наближення збільшення страхових внесків.

Це набагато легше змінити політику в той час як ваше здоров’я відносно добре на даний момент. Будемо сподіватися, що нове законодавство обмежує медичних страхових компаній відмовляти для покриття вже існуючих умов.