розуміння Флорида Кондо страхування знижки та пом’якшення

Ми збираємося обговорити, як пожинати вигоди від знижки Флорида Кондо страхування та знижки Флориди додому страхування розуміння і застосування пом’якшення звіти інспекції. Штат Флорида вимагає від страхових компаній пропонують пільгові тарифи на функції пом’якшення вітру.

У Флориді це система звітності стандартизовані всі компанії страхування майна. Задовго до багатьох носіїв, використовуваних стандартизованих страхових компаній Громадяни форм пом’якшення інспекції в якості стандарту. Тим часом інші страхові компанії потрібні застрахованої особи використовувати свої власні, не допускають стандартизовані форми.

Ця практика була хаотичною з усіма різними формами від одного перевізника до іншого ускладнює для споживачів, щоб змінити носії або отримання страхового знижки вони мають право. Сьогодні у нас є стандартизованої формі, розробленої Управлінням страхового регулювання, на якому більшість перевізників Флориді страхування дотримуватися, щоб під назвою “Єдина пом’якшення перевірки проводяться формі». Ця перевірка форми, коли завершені дійсна протягом 5 років знижок.

Останнім часом багато споживачів були скориставшись цією формою і надаються знижки, вводячи в оману страхових компаній. Ці страхові компанії стали дуже строго, які тепер можуть перевірити і підписати на цій формі, включаючи,
Флорида ліцензію цілому, житловий або будівельного підрядника
• ліцензованим інспектором будівлі
• зареєстрованого архітектора
• інженером в штаті Флорида
• офіційне будівлю код (який належним чином уповноважений державою або муніципалітетами Флориди його округу для перевірки дотримання будівельних норм).
Ліцензії сьогодні перевіряються на достовірність, перш ніж носій дасть такі знижки.

Всі будівлі та споруди не будували такі ж або, по крайней мере, не досить схожі, перед будівлею Флориді коди 2001 року.
Флорида є держава з катастрофічними ураганами, які іноді приходять у гості. Одним з найбільш цінних аспектів страхування майна у Флориді бурі урагану охоплення. Це покриття, швидше за все, несуть найбільшу вартість страхування.

Для того, щоб знизити страхові внески будівлі побудовані або перероблені, щоб витримувати пориви вітру так велика, як 300 миль на годину.
Якщо ваше майно має такі характеристики витримати ураганні вітри, то витрати на страхування може бути значно знижено на цілих 70%.

Перевірка цих структурних особливостей вимагає від людини, щоб найняти інспекційних компаній або фахівців за рахунок власних коштів для завершення необхідної форми необхідної страховою компанією. Рекомендується в 80% часу, щоб мати контроль, що проводиться оскільки можуть бути непомітним особливостей, які можуть зменшити премії.

Якщо кондомініум містить цемент посиленою дахом якої більшість висотних будівель роблять, то знижка може бути значно більшу суму. Або будь-якого пристрою з цементом посилені даху. Міцність конструкції даху є найважливішим ключем знижкою. Не так багато, як, до якого типу плитки укладають на дах.

Тоді як ця конструкція даху кріпиться до самої будівлі. Знижки застосовуються при покрівельних покриттів були встановлені з великими цвяхами і близьке розташування. Це може бути забезпечено кліпи або ременями. Вони можуть виглядати металевими скобами, які прибиті з нижньої частини даху до балок приєднаний до іншої частини будівлі і має конструкцію даху до стін.

Існує щось, відоме як вторинна опір води, яке може запобігти даху від проникнення води дозволяє в крайньому випадку черепиці видаляються або здувається сильними вітрами ураганної.

Форма даху також є важливою частиною. Споруд, побудованих до 2001 року може бути більше навряд чи матиме форма даху знижки через Флориди будівельних норм і змін на відповідність урагану. Найбільш поширений тип форми плоска, Гейбл, і стегно. Ці форми відображаються у фотографії на нашому Флорида Страхування житла цитування сторінці сайту. HIP форма є найбільш вигідним для страхових знижки. HIP формі описується як дах, яка спускається до карнизу на всі чотири сторони. Це дозволяє сильного вітру, щоб відхилити і не обрізати будь однією стороною структури від будівлі.

Іншим важливим знижка отвори в будівлі. Це всі вікна та двері. Як правило, це може ставитися до ураган жалюзі, а також може застосовуватися до нових впливу урагану вікон і дверей. Будь ласка, зверніть увагу, якщо у вас немає жалюзі на всі вікна та двері будинку, то ця знижка не поширюється. Це знижка або всі, або ні.

Побудовані нові будинки після 2002 року автоматично отримують багато знижки бурі, поки вони дотримуються
нові коди Флориді будівлі.

Звичайно, є й інші знижки, які можуть зменшити страхові внески, як усередині розбризкувачі, центрального вогню моніторинг та охоронна сигналізація, але вони не є фактором при скороченні частині страхування бурі. Також ви можете вибрати, щоб інспекція ураган затвора зробити без інших ознак бурі. Це дозволить скоротити вартість вашого огляду.

Майте на увазі, вартість оглядів може бути значно варто інвестицій, враховуючи економію страхової премії або в перший рік страхування або протягом наступних кількох років. Завжди перевіряйте інспекційна компанія або людина, яку Ви наймаєте, Флорида ліцензію і буде прийнята в страхову компанію. Завжди отримати квитанцію і вести переговори або підтвердити інспекції ціною, перш ніж найняти їх.