розумінню основних медичного страхування

Сьогодні більш ніж коли-небудь раніше, медичне страхування має важливе значення в забезпеченні Вашої сім’ї з медико-санітарної безпеки вони повинні, якщо щось трапиться. Взагалі, гарне медичне страхування буде включати в себе ліки, консультації з лікарями, госпіталізації та перебування в лікарні. Деякі медичне страхування може також включати в діагностичних і лікувальних процедур.

Є кілька основних медичного страхування планує розглянути. У план організованого медичного обслуговування страхова компанія пропонує свої власні лікарі і лікарні приналежності. Недоліком керованого медичного забезпечення медичного страхування є те, що ви часто потрібно внести додаткову плату, якщо ви віддаєте перевагу, щоб відвідати свого лікаря або потрапляють до лікарні за вашим вибором.

Плата в обслуговуванні план медичного страхування план, в якому компанія розбиває вартість лікарів і лікарняних рахунків із застрахованим. Застрахована особа оплачує страхова компанія щомісячної премії, в той час як страхова компанія виплачує частина лікарів і лікарень витрати. Плата в обслуговуванні плани передбачають або базове покриття або великих медичної страховки. Базовий тариф в обслуговуванні план охоплює лікарняній палаті та стаціонарної допомоги, а також деякі додаткові послуги, такі як лікарні рентген і ліки. Базове покриття також включає в себе вартість операції і деякі візитів до лікаря. Великі медичні плату в обслуговуванні план призначений для покриття витрат на довгостроковий догляд та основні хвороби.

Наступне є організація медичного обслуговування плану, як правило, називають ОПЗ. Послуги, такі як відвідування лікаря, перебування в лікарні, хірургія, діагностичні тести тощо, виконуються постачальників за контрактом з ОПЗ. Застрахованих, тому, як правило, не мають свободи вибору свого власного лікаря або в лікарні. Як правило, страхувальник призначається лікуючий лікар і повинні пройти через цього провайдера для того, щоб віднести до інших лікарів або фахівців (які також уклав контракт з ОПЗ у більшості випадків), коли це необхідно.

Medicare є національна програма медичного страхування для осіб віком 65 років і старше, деякі молодші інвалідів, і людей з хронічною нирковою недостатністю. Medicare розділений на дві частини: лікарняна страховка (частина А) та медичне страхування (частина В). Частина допомагає платити за медичну допомогу в лікарні і кваліфікованого медичного догляду, так і для дому здоров’я та хоспісної допомоги. Частина B допомагає оплачувати рахунки доктора, і для амбулаторного лікування лікарні та інші медичні послуги, не передбачені Частина А. Вам не доведеться платити щомісячну премію за частину, якщо ви або ваш чоловік стаж роботи не менше 10 років у Medicare покриті зайнятості, і вам 65 років і громадянина або постійного мешканця Сполучених Штатів. Кожен, хто вступає до Medicare Part B повинні платити премію.

COBRA це не план медичного страхування, але зусилля уряду, щоб захистити людей від втрати їх користі для здоров’я в певних ситуаціях. Прийнятий у 1986 році Консолідований бюджет Омнібус примирення закону (COBRA) вимагає самої групи здоров’я планує забезпечити тимчасове продовження охоплення групи здоров’я, які в іншому випадку можуть бути припинені. Ситуації, які покриваються COBRA включають смерть покрита співробітника, припинення або зниження тривалості трудового критої працівника з причин, не грубі проступки, розлучення або розлучення зі критої співробітника, крита працівника стає право на Medicare, і дитини втрата залежне становище (і, отже, охоплення) відповідно до плану. COBRA правило поширюється на всі групи здоров’я планує підтримується приватному секторах (не менше 20 співробітників), або з боку державних і місцевих органів влади. Закон не поширюється на плани фінансової підтримки Федерального уряду чи церкви і деякі церковні організації.

Є широкий спектр медичного страхування плани доступні для більшості людей. Невелике дослідження і робота з або свого роботодавця або страховий агент допоможе вам знайти ідеальний план для вас і вашої родини.