розумні менеджерам ІТ-проектів отримати його в письмовому

До встановлення формальних ділових відносин, мудрі менеджерам ІТ-проектів захисту своїх ділових інтересів з відповідним правовими договорами.

На початкових етапах розвитку проекту, ІТ-спеціалісти часто покладаються на неофіційні записи на основі листів, відправлених туди і назад з клієнтом. У той час як це робить електронна пошта забезпечують фіксацію зв’язку між вами і вашим клієнтом, за законом, він не може стояти для проекту підписали угоду, яка чітко визначає масштаб і очікування від проекту.

У рамках хороша стратегія управління ризиками проекту, це особливо важливо мати консультаційний контракт або проект угоди, перш ніж гроші переходять до іншого власника.

Проектну угоду є основою управління проектними ризиками

Маючи підписані управління ІТ-проектами угоди, перш ніж почати взаємодія може зменшити або усунути ускладнень, які можуть виникати під час Вашого проекту.

Тверді проектних угод або контрактів є найважливішим першим кроком в галузі управління проектами, а також важливою частиною вашого проекту План управління ризиками для захисту вашого бізнесу. Визначення всіх елементів проекту рано і в письмовій формі, може допомогти запобігти неприємності з законом по лінії, економлячи тисячі доларів на судові витрати і незліченні годинник в залі суду.

Контракт звук Проект також допомагає гарантувати, що ви отримаєте компенсацію, що ви і ваш клієнт домовилися. Занадто часто, проект йде повним ходом, коли клієнт раптом вирішить не платити, намагається знизити ціну на роботу, або зміни умов проекту. Якщо будь-який з цих речі трапляються, і ваша взаємодія з клієнтом не регулюються контрактом, ви можете втратити багато часу і грошей, і ваша хороші стосунки з вашим клієнтом може швидко йти на південь.

консалтингових контрактів на ІТ-менеджерів проекту

Загалом, консалтингових контрактів викласти обов’язки кожної зі сторін, а також:

• Компенсація

• витрати

• Правила

• Конфіденційність

• Звітність за проектом

• Припинення правил

Для технічної менеджери проектів, угоди консалтингових послуг зазвичай викладаються роботи, яку ви повинні зробити, і визначає умови вашого робочого угоди з клієнтом. У ньому викладаються меж вашої відповідальності перед клієнтом, а також умови для Вашого ціноутворення і оплати.

Консалтингове угода також захищає ваші права інтелектуальної власності та конфіденційності встановлює стандарти, які захищають вас і вашого клієнта. Він обмежує збитки за роботу, яку виконують і запобігає ваш клієнт від найму від ваших ключових співробітників. Цей тип проекту угоди також обмежує ваші зобов’язання повинні ваш клієнт страждає збитки в результаті помилки або упущення з вашого боку.

На додаток до основного договору консалтингу, залежно від роботи, менеджери проектів може знадобитися інші додаткові контракти. Ці угоди можуть включати в себе роботу, монтаж і обслуговування мережі, укомплектування штатів і розміщення, або субпідрядника і незалежних договорів підряду.

Субпідрядником або незалежних договорів підряду є особливо важливими, оскільки вони регулюють відносини між вами і будь-яким субпідрядникам ви можете найняти для роботи над проектом. Такі контракти чітко визначити, хто володіє ліцензіями та інтелектуальної власності, а також заборонити вашого субпідрядника від крадіжки бізнесу вашого клієнта або наймаються від вас клієнт.