розсіюючи білий фургон людина кліше

Протягом багатьох років кліше «білий-ван-людина» був, що впливають на менталітет всіх учасників дорожнього руху в тому числі і сумлінних водій фургона! Чому це ніхто не здається, знаю, але це не схоже це буде розсіюватися найближчим часом.

Чи може це бути пов’язано з вивертких угодах, які відбулися в задній частині сказав фургони glamorised в 80-подібними символами ‘Del-хлопчик »стиль, як показано на шоу, як Тільки дурні й коні? Або може бути, це від дверей до дверей продажів людей, які всякі, що розташовуються в задній частині їх ван завжди готові верещати від небезпечної вниз по дорозі без допомоги в світі на перший погляд “довгої руки закону”. У кожному разі, пріоритет був встановлений і тільки гаряче зусилля поточного водіїв білої людини-ван “, допоможе змінити спосіб поточного страховиків та інших учасників дорожнього руху, перегляньте їх і свої можливості по мірі безпечними водіями.

А.А. розвіяв каштана, що білий-ван-людина була небезпечний водій остаточно ще в 2003 році з їх поглибленого вивчення учасників дорожнього руху та їх характеристики. Те, що вони виявили, було цікаво щонайменше, для їх дослідження показали, що водії фургонів були насправді найбезпечніший на дорогах Великобританії! Дослідження показало, що ваш середній водій фургона має чисті водійські права і йде близько 4 з половиною роки, перш ніж пред’явити. Крім того мізерну 17% виробник стверджує, водії фургонів на їх політику щороку, і ця цифра незначними в порівнянні з 25% водіїв легкових автомобілів! Де воно, це фігури, ізольованих на цей рік, або вони все ще звучить правдоподібно сьогодні? У 2007 році А. А. заявив, що “історія все та ж” і був настільки за всі роки між ними.

А.А. був не самотній у своїх висновках, за останні кілька років кількість незалежних досліджень пішли на показати, що загальна ван водіїв краще, ніж їхні клієнти, що володіють автомобілем колегами. Одне з таких досліджень було проведено страхування постачальника новачок Tesco, їх інтелект показали, що “один з п’яти водії фургонів були на заздалегідь курс водіння або мали в деякому подальшому навчанні водіння”. Звичайно, таке знання розсіює про те, що ван водії безтурботні і його слід уникати як для інших учасників руху, так і страховики. Як і в дослідженні А.А., Tesco страхування показав, що водії фургонів “робити менше і менше претензій, ніж автовласників”.

На відображенні має сенс, що водії фургонів були б більш обережні, ніж інші учасники дорожнього руху, зрештою неповагу дорозі етикеті неминуче призводить до більше нещасних випадків, не те, що буде сприяти наймом водій фургона. Аварії незмінно ставить їх життя під загрозою, за кожен день їхнього автомобіля з ладу є днем ​​втрачені гроші і їжу не скласти на стіл для них і їх сім’ї. Це не просто дорога гідним характером ван, але і його естетики, адже для тих, які рекламують на стороні їх появи ван є життєво важливим. Величезна вм’ятина або подряпина пробігає по середині вашої ключової фрази, не позначилися на вас і на ваші послуги люб’язно.

Що все це означає для поточного водій фургона хочуть брати нові страхові або ті, які досягли їх оновлення? Замість того, щоб продовжувати ковтати кліше «білий-ван-людина», який передбачає, тому що ваші колеги, мовляв, небезпечно автомобілістів, ви теж буде розглядатися як високий ризик відповідальності і, отже, повинні платити більш високу премію за страхування, ви повинні ходити по магазинах навколо, вкажіть Ваш додаткове навчання водінню і ваших років жодних претензій і, найголовніше, не приймайте першу цитату спрямований ваш шлях.