розсікає незастрахованих явища вихідців з Латинської Америки

Фактом є те, що, хоча вихідці з Латинської Америки складають близько 17% населення нашої країни, вони також складають приблизно 1/3 всіх незастрахованих американців. Досить сказати, що якщо вихідці з Латинської Америки не були включені в розрахунок та статистики для незастрахованих американців, наші національні проблеми буде істотно зменшена. Це також те, що люди без медичної страховки живуть менш здоровий спосіб життя, а також мають до скорочення терміну служби. Все це додає до великих проблем у нашому суспільстві, які повинні бути вирішені. Вихідці з Латинської Америки в даний час є найбільшим національною меншиною в США і, згідно з прогнозами, зростати, щоб стати і становлять велику частину нашого суспільства в найближчі десятиліття. Наше розуміння слова “Іспанець” несе свій власний набір проблем і непорозумінь, які просять надати роз’яснення і взаєморозуміння в нашому суспільство. У іспаномовних американець, який живе в Сполучених Штатах, я пишаюся цій країні, моя країна, і зусилля і боротьбу, що разом ми подолали з багатьох питань. Деякі з яких ще знаходяться в процесі роботи.

Охорони здоров’я в цілому, і для цього питання страхування здоров’я як галузь, є в нашому суспільстві досить складними навіть для високоосвічених. Щоб дійсно зрозуміти охорони здоров’я ми повинні відокремити його компонентів, відокремити її цілей, і зрозуміти, як вони сприймаються в нашому суспільстві. Компоненти є постачальниками, пацієнтами, адміністратори, регулятори, капіталістів і політиків. Всі вони відіграють важливу роль і їх цілі багато разів зіткнення один з одним. Проте, давайте почнемо з двох найбільш важливих компонентів; працівників і пацієнтів. Розмова повинна почати, а також закінчується. Їх цілями є:

1. Основне медичне обслуговування (звичайних відвідувань лікаря, огляди, тести, незначних недуг, профілактичне обслуговування, і хвороб). Це послуги, які є звичайними в природі і зустрічаються частіше. Велика частина нашої дилеми сьогодні є те, що пацієнти не отримують ці послуги стільки, скільки вони повинні. Якби це було, це дозволило б уникнути багатьох ускладнень хвороб і буде значною мірою сприяє зниженню більш високих витрат на охорону здоров’я.

2. Катастрофічні допомоги (непередбачені хвороби, нещасних випадків і серйозних захворювань і т.д.) Це послуги і турботу, які є більш дорогими і, які важко передбачити “хто, що, коли і де.” Вони дійсно причина страхування в По-перше, ризик ми повинні все частки захистити один одного.

Тепер, якби все було так просто, як може здатися бути пояснено в попередньому пункті. Реальність така, що це не так. Це тільки одна з причин того, чому вихідці з Латинської Америки представляють такий високий відсоток незастрахованих автора. Вони відчувають, відключені, плутають, і в основному як аутсайдери у великий і складний лабіринт, який наша система охорони здоров’я. Не менш важливо, що наші медичної галузі об’єднала вихідців з Латинської Америки, як один оснащення всіх демографічних і це не так. Хоча ми поділяємо багато факторів, які пов’язують нас разом як група, є також багато відмінностей і переваг, які роблять нас унікальними. Наша галузь охорони здоров’я не вдалося задіяти ці відмінності і ринок для них по-різному. Крім того, існують економічні проблеми, які стикаються вихідці з Латинської Америки, які роблять їх доступу до медичного складніше.

Це сумно і печально, що це не був розглянутий з таким же завзяттям, як вона заслуговує. Латиноамериканців сьогодні відіграють велику роль у нашому суспільстві, і багато боротьби зводять кінці з кінцями, не будучи в змозі дозволити собі і досягти якості охорони здоров’я. Є багато, багато завдання на майбутнє, але ми повинні боротися, щоб завоювати цей найближчим часом. Як реформа охорони здоров’я в даний час обговорюється в залах конгресу, найбільшою групою в незастрахованих чекає відповіді на деякі питання і цілком заслужено. Однак, якщо деякі рівні уряду допомога необхідна, вихідці з Латинської Америки не хочуть роздаткові матеріали, державна медицина або громадських віданні уряду страхової план. Вони хочуть прості і справедливі правила для всіх.