розслідування страхового відшкодування

Збільшення кількості гравців в страховому секторі призвело до спіралі зростання промисловості. Все більше людей тепер знають, охорони здоров’я, медичної, і плани по страхуванню життя і гостро вибирають для різних типів покриття ризику. Оскільки клієнтська база збільшується на цих гравців так що число страхових випадків було подано з цими компаніями. У такій країні, як Індія, де мало піддаються перевірці фактів про клієнта, це створює велику кількість шахрайських претензій ризику. Onicra тісно співпрацює зі страховими компаніями, щоб встановити справедливість цих претензій і мінімізації ризиків.
що ж таке розслідування страхових випадків?
Фізичні особи та бізнес-підприємства купують страхові поліси для захисту себе від грошових втрат. У разі, якщо є втрати, власників страхових полісів подавати позови, або вимога про сплату компенсації за їх втрату.
Страхування слідчі таким чином працювати для життя і страхові компанії, для яких вони звертаються з претензіями суперничають нещасних випадків отримання тілесних ушкоджень, смерті чи претензій третіх осіб. Їх основним завданням є для розслідування претензій, переговори поселень і підтверджувати платежі заявникам. Саме вони повинні оцінити і перевірити, чи є страховий поліс замовника покриває втрати і скільки втрат слід приділяти позивача.
про страхові претензій послуг з проведення розслідувань

Життя і загальної обробки страхових претензій.
Перевірка достовірності медичних звітів (страхування життя і загальне страхування).
Проведення стримувань і противаг, перш ніж надавати страхування.

Onicra веде і освоєння чином, що розслідування страхового відшкодування проводиться.
Слідчі Compnay страхування володіють багаторічним досвідом і встановили перевіреною репутацією в галузі за викриття шахрайських заяв і скарг, число наших клієнтів входять такі компанії, як Reliance страхування, Bajaj Allianz і т.д. Наш добре навчений персонал розглядаються різні причини аварії, смерть , майнові втрати, пошкодження автомобіля або збитку третім особам та звіти претензій до клієнта як дійсною чи в-Валід на основі всеосяжної набір керівних принципів використанням нашої революційної технології PDA. Цей інструмент аналізу рішень допомагає нам у визначенні страхових випадків як справжні або шахрайської.
З нашою командою досвідчених фахівців промисловості і наших висококваліфікованих робочої сили, ми встановили нові стандарти в індустрії за допомогою цього system.In того, наша широка мережа по всій країні дає нам важелі, щоб покрити майже будь географічній точці. У таких штатах, як Раджастхан, Уттар-Прадеш, Мадхья-Прадеш і пояс Сходу, які є величезною з точки зору охоплення і розповсюдження, в нашій мережі дуже міцний.
Переваги аутсорсингу страхових претензіях з розслідування Onicra

Висока швидкість удару у виявленні шахрайських страхових
Швидкий шлях PDA технологія полегшує живий передачу справи
Реальний випадок відстеження часу і рішення з управління
Знижує витрати на обробку претензій та інших витрат операцій
Сприяти зниженню ризиків, зниження поселення і виявлення шахрайства претензій