розслідування бізнесу зі страхування життя

Відзначені амортизації міської нерухомості, земель сільськогосподарського призначення, та облігацій значення закликав до перебудови інвестиційного портфеля митрополит компанії зі страхування життя.

Екер президент, зі своєю великою і різноманітний досвід у цій галузі, звернувся до вирішення цієї проблеми, вкрай ускладнений триваюче зниження можливостей для вигідного вкладення страхових фондів. Гроші накопичуються в казну, тому що було майже неможливо знайти відповідні канали інвестицій.

У цих умовах і з свідомістю цивільної відповідальності, пан Екер звернув свою увагу на поле помірної оренди житла. У віці 70 він почав програму створення безпрецедентних за своїм соціальним характером і масштабами, забезпечити будинках для осіб середнього доходу в Нью-Йорку.

Він розташований велику ділянку в Бронксі, керуючись планування адекватних будівель і послуг, і побачив покрокове виконання своїх надій у завершенні моделі співтовариства, Parkchester. На початок 1920-х років, 36000 чоловік жив там, чудовий внесок у помірних оцінених житлової програми міста і нації.

Схожі житлового будівництва були проведені під керівництвом пан Екер, і інше в Сан-Франциско і Лос-Анджелесі, а потім в Олександрії, штат Вірджинія Такі програми будівництва, не має прецеденту в Сполучених Штатах для приватної компанії, були визнані національними та приватними установами в якості важливого внесок у житлової проблеми в період війни надзвичайної ситуації.

У той же час, вони служили відмінним полем для інвестицій компанії. У період фінансової депресії були критику будь-якого бізнесу, і бізнесу страхування життя, страхування домовласників, і навіть автомобільного страхування в цілому і зокрема митрополита не були звільнені.

Незважаючи на чудові записи з великих компаній, різних рухів для дослідження бізнесу зі страхування життя і медичного страхування провайдери були розпочаті у Вашингтоні. У 1938 році Конгрес Сполучених Штатів відповіли на послання Рузвельта і включений в число питань, які будуть досліджені Тимчасовий національний економічний комітет певні фази інвестиційного бізнесу страхування життя.

Розслідування було передано у новоствореній цінних паперів і бірж. Особи, відповідальні за збір доказів представити TNEC Не гаючи можливість шукати матеріал для критики в бізнесі і спрямовані більшу частину своєї уваги на митрополита. Компанія посіла тверду позицію в інтересах своїх страхувальників і представлені об’ємні документальних свідчень, щоб показати, що вона провела численних заходів в інтересах суспільства, і що його розмір не бере будь-яке зловживання економічної влади, що позиція його як інвестора довірчого коштів, передбачених статтями завадило таким влади.

Так само як і його розмір заважав його ефективність в якості громадської організації. Насправді, компанія збільшила в ініціативі і в обслуговуванні, як вона виросла. Після завершення слухань, коментар голови TNEC було те, що страхування життя бізнес ¬ ність прийшла із прапорами.

Провал зусиль, щоб знайти серйозну помилку з адміністрацією страхування життя в цілому найкраще свідчить характер рекомендацій, які виступили Тимчасовий національний економічний комітет. Вони, здебільшого, були пов’язані з низкою пропозицій щодо того, зміни в практиці державного нагляду. Враження, вироблене на публіку ці слухання має бути виміряна тим, що, під час їх прогрес і після їх близьких, кількість нових страхових написана компаній і градієнта були надзвичайно задовільним.

Особливо це було помітно у випадку митрополита, якого в 1941 році досягла в цілому більше $ 25 млрд страхування чинності, видається більше бізнесу в звичайні і виробничих цехів, ніж в декількох минулих років, і домігся в обох департаментах найнижчий проміжок ставки по запису.

Але якщо страхові компанії проходили через цю федеральних та інших досліджень неушкодженим, вона не слід думати, що це справа обійшлася без випробувань і негараздів. Жодне людське установа ніколи не злетіла на досконало, як Афіна з голови Зевса, а також страхування життя має свої хвороби росту.

На початку минулого століття, компанії по страхуванню життя і приватного медичного страхування, у тому числі митрополит, було введено в чисто конкурентного бізнес підприємства з мотивом прибутку також на передньому плані, у повній відповідності з агресивною, індивідуалістичного духу часу. Природно, контрактів на початок був не так ліберально, як сьогодні. Агенти часто були погано навчені і не повною мірою забезпечує тієї відповідальності їх покликання. В результаті, страхування іноді пишеться в кількостях невідповідним дохід сім’ї, випадково розподілених, в результаті чого високі градієнти і надмірної витрати і втрат.