розрив страхування Захист активів

Будь то ваш будинок, ваші акції та облігації, або ваш автомобіль, вартість особистих активів сумно акробатика страшними темпами. Ми всі страждають у зв’язку з світовою економічною спадом широкий стартував американський субстандартних фіаско і слабкий практики кредитування жадібних банків. Як щодо того, велике спасибі Америці і банків! Ця девальвація може покинути “середній Джо” несподівано схильні до фінансових втрат, які можуть завдавати шкоди і потрібні роки, щоб оговтатися. Вона виникає питання, у світі, де нам пропонують страхування для чого завгодно, ми можемо бути захищені від цих втрат?

Як привітні як це буде, я ще не бачив страховий продукт, призначений для забезпечення особистості від зменшення вартості їх будинки або акції та облігації, але у випадку Ваш автомобіль списаний, щось можна зробити для захисту від падіння ціни швидше, ніж очікувалося.

Відповідь: розрив страхування.

Що таке GAP страхування? Гарантія захисту активів. Ефективно це страховий поліс, який покриває страхувальникові за будь-який фінансовий дефіцит може бути між тим, що заплатив за автомобіль і значення страхових виплат у разі, якщо автомобіль списано в результаті нещасного випадку, пожежі або крадіжки. Наприклад, ви купуєте автомобіль за £ 15 000, а роком пізніше списати це на нещасний випадок. Начебто це не боляче достатньо, ось деякі солі втирати в рану, ви в даний час отримують виплати від вашої страхової компанії всього за £ 10 000, в набагато меншому фігурою, ніж ви очікували, у зв’язку з несприятливими економічними умовами. Проте, за відносно невелику премію, і допомога фахівця в GAP страхування для того щоб знайти правильний рівень покриття, Ви можете повернути додаткові 5000 фунтів стерлінгів. Ніцца, тепер ви можете купити заміну автомобіля вартістю такої ж, як спочатку заплатили.

Є декілька різних типів політики доступні на ринку, але дві основні:

Роздрібна ціна GAP захисту. Цей тип політики буде платити вам різницю між сумою, виплаченої страхувальником і ваша сума в рахунку ціна автомобіля, як правило, до максимальної межі претензії в розмірі £ 25 000 в залежності від початкової ціни рахунок-фактура.

Фінансовий розрив дефіцит. Цей тип політики буде платити різницю між сумою, яка виплачується вашим страховиком і кількість залишених у кредит автомобіля договір (якщо є різниця), як правило, до максимальної межі претензії в розмірі £ 25 000 в залежності від початкової суми фінансуються.

Це може бути сюрпризом для багатьох, що, за даними департаменту транспорту 2006 аварії, Є більш ніж 500 аварій щодня з участю транспортного засобу і з майже 25% страхових випадків (за винятком тих, які пов’язані пошкодження скла, отримання травм і крадіжка особистих речей), у результаті автомобіль списання може бути, варто прислухатися перегляду веб-сторінок для політики GAP страхування, який підходить саме Вам.

У світі, де всі непередбачені аварії на часто відбуваються як на дорозі, так і в банківському Я сподіваюся, що ви погодитеся, що це має сенс для захисту ваших активів.