розрив Страховку можна придбати в будь-якому місці, а не тільки на ваш автомобіль дилеру

Купівля автомобіля є великі інвестиції, і той, де ви повинні бути готові, щоб зробити ряд важливих виборів. Крім того, маючи на вибір транспортного засобу та організувати фінансування, вам потрібно знайти собі автомобіль дилеру з Вашими інтересами в глибині душі і отримати страховку на автомобіль. З кожним кроком і рішення, а є дуже багато офіційних процедур. Автосалон є одним з найбільш незрозумілих людей, яких ви зустрінете по шляху, так що покупець автомобіля повинен підготуватися грунтовно. Піти куди-небудь, який має хорошу репутацію. Секрет кожен автомобіль дилеру, що вони піклуються лише про особисту звеличення комісії вони будуть робити з транспортного засобу вони продають вам, плюс будь-які доповнення.

У деяких штатах можна придбати страхування Вашого автомобіля від автосалону, без того, щоб піти на деякі третім особам. Погана ідея. Причина цього, вони будуть розмітки вашої страховий тариф, тому що знову ж, вони знаходяться в ньому для отримання прибутку. Автодилери зацікавлені тільки в прийнятті швидкий долар; обслуговування клієнтів не є їх головним пріоритетом. Це є пріоритетом, тому що вони хочуть, щоб ви знову, але ваші конкретні фінансові потреби не в верхній частині їх список. Ви помітите, що вони дадуть вам велику послугу, поки ви там. Знову ж, це відбувається тому, що вони знаходяться в їдальні і вино етапі, який з’являється перед кожною закритою угоді. Очевидно, у вас більше шансів купити щось від когось, що відноситься до вас добре. В очах автосалону, вони конкурують з усіма іншими дилерами, що сподіваються зробити продажу кожного разу, коли ви приїжджаєте в той час як ви робите великі фінансові рішення. Вони сподіваються, що ви збираєтеся бути настільки засліплені своєю тонкощі, які, що обов’язково позначиться на ваше рішення про покупку, оренду або ходьби.

Навіть якщо ви насолоджуєтеся приділяється королівського звернення, зупиніться на хвилину, якщо ви чуєте слова страхування пробіл. Gap страхування страхового покриття, який буде охоплювати вас в разі повної втрати. Вона охоплюватиме “пробіл”, створеної різниці між вартістю вашого автомобіля і те, що ви в даний час зобов’язані на ньому. Ви можете думати, ви не будете мати потребу в цьому, але ви будете. З самого першого року його приводу знецінюється, тому навіть якщо ви потрапили в аварію або він вже був вкрадений хвилин розігнавшись, ви збираєтеся повинні більше грошей, ніж ви розраховували. Gap страхування призначений для покриття цих питань. Це гарна ідея, щоб отримати його, погана ідея, щоб отримати його з автосалону. Знову ж, той же принцип застосовується. Вони вже відзначили його вгору, щоб збільшити обсяг їх банківські рахунки. У більшості випадків, розмітка може бути від $ 500 – $ 1000 вище вартості фактичний охоплення. Це відомий факт, опублікований в Automotive News. Є кілька твердих дилерів для GAP страхування в режимі онлайн або через місцеву компанію страхування автомобілів. Коли ви перебуваєте в процесі отримання підходящої страхування для знову купленого або орендованого транспортного засобу, зробити це через фактичний страхової компанії. Існує нічого поганого зі страховою пропонованих через ваш автомобіль дилеру, він не дасть вам обіцянку він пропонує, але це безумовно не буде дешевше, ніж інші варіанти, які може здатися перспективним.