розрахунку точної кількості домовласників страхування

Фактична загальний домовласників страхування, які вам потрібно купити, щоб покрити вашу власність розраховується за вартістю заміни вашого будинку. Якщо ваш будинок пошкоджений або навіть знищені який тип природного лиха, то фактичне значення натомість, можуть бути досить істотними, щоб покрити витрати відновлення. Витрати на будівництво вище, ніж коли ви кулаком купили свій будинок, а розумна заявника страхування можна було б порадити, щоб прагнути до більш високого домовласників страхового покриття, ніж вихідні витрати на заміну.

Страховий поліс вашого домовласника може бути захист для вашого будинку, якщо вона пошкоджена майже в будь-якому випадку. Це може бути рятувальником у разі крадіжки, пожежі, вандалізму, вибуху або пошкодження вітром. Якщо ваш будинок не до стандарту, щоб мати можливість жити в ньому, то ви можете використовувати страхування домовласників платити за альтернативне розміщення в той час як ваш будинок знаходиться в ремонті.

Там можуть бути деякі втрати, що не покриваються страховкою вашого домовласника, і ваш страховий агент буде інформувати вас про ці непокриті збитки. Життя в будь-якому місці, яке вважається як високий ризик у зв’язку з високою ймовірністю стихійних лих, ваша страхова компанія може відправити вас в уряд для додаткового захисту. Є кошти, які спонсоруються урядом для natutal лих, таких як фонд Басейн Вітер, це може навіть бути доступні, де ви живете. Якщо ви плануєте переїхати в або якщо ви вже живете в стані високого ризику, як Алабама, Техас, Флорида, Міссісіпі, або Північної і Південної Кароліни Ви можете розглянути покупку страховки штормовий вітер.

Слід зазначити, що страховка домовласника не включає покриття від будь-яких можливих повеней. Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій пропонує страхування від повеней в рамках Національної програми страхування від повеней. Руйнування, викликані паводками або раптове повінь, яка означає, що якщо вода проникає вашому будинку потоп страховка покриває збитки, а не страховка домовласника. Запитайте, якщо ваш будинок знаходиться в області високого ризику і коригувати покриття для покриття можливого збитку повені.

Основна ідея страхування домовласників, щоб захистити власника від втрати майна для майже будь-якої причини. Це має першорядне значення для розгляду вашої політики на регулярній основі. Це залежить тільки від домовласника, щоб зберегти достатнє охоплення, додавши покриття для поліпшення або реконструкції або придбання нової меблями. Зростання цін на житло і інфляції також повинні бути прийняті до уваги. Головна придбав в 1980 році може бути коштує 3 або 4 рази первісної ціни покупки в 2008 році. Будинок, побудований в 70-е або 80 можуть мати різні будівельні норми в 21 столітті. Будматеріали виразно коштував більш високу суму, ніж вони зробили за цей час. одна з найважливіших речей, які будь-яка доросла може зробити для своєї сім’ї, щоб мати можливість захистити будинок всяку ціну. Щоб забезпечити їх, а також самих себе, страховка домовласника це кращий спосіб, щоб показати всім, що ваш будинок завжди будуть захищені.