розрахунку вашого життя страхового покриття

Багато людей знаходять це важко оцінити, наскільки кришка страхування життя їм потрібно, але в основному це досить просто, щоб вийшло. Для забезпечення погашення боргів, вам просто потрібно розрахувати все, що ви повинні. Але це найлегша частина, а що набагато більш важким вирішує, як багато ваших утриманців потрібно для того, щоб зберегти нинішній спосіб життя ви зможете їм запропонувати.

Там в питання про те, скільки грошей мають бути легко доступними для сімей насущних потреб. Там потрібно бути достатньо грошей, щоб врегулювати будь-які борги, які ви можете залишити. Більшість людей в даний час мають кредитні картки, і потім є магазин карт і будь-які споживчі кредити, у тому числі, може бути, ваш автомобіль фінансів та поточні рахунки. Іпотечні зазвичай покрита страхуванням, а якщо ні, платежі доведеться продовжувати забезпечувати дахом над головою сімей.

Це може здатися моторошним, але там не буде похорону повинні бути зроблені і оплачені. Ви хоч уявляєте, скільки це може коштувати? В ідеальному світі це було б найкраще, якщо цей фонд доступного гроші можна було достатньо для декількох місяців, у той час як сім’ї навчитися справлятися з вашої втрати. Цілком можливо, що у вас є заощадження поставлені які можуть бути використані в цій ситуації. У цьому випадку «Фонд» буде скорочено відповідно.

Якщо у вас є поточний дохід, вам потрібно працювати, скільки кришка необхідна, щоб замінити його після вашої смерті. Розробити ваша думка оплатою будинку, чиста. Тобто після того, як віднімається прибутковий податок і національного страхування. Якщо у вас є діти, це може бути необхідно для організації догляду за дітьми – багато пар в даний час охоплюють догляду за дітьми між ними, але одного батька, який може працювати вважали б це важко без додаткової допомоги. Додати вартість будь-якої допомоги цифра доходу, і це сума покриття ви будете дивитися на.

Це може бути, що ваша родина буде мати право на різні пільги після вашої смерті. Щоб з’ясувати, наскільки велику допомогу була б, на сайті DirectGov є найкращим місцем для початку. Будь-які переваги можуть бути використані для зниження загального фонду вже викладені.

Деякі витрати зупиниться після смерті годувальника. Зазвичай іпотечний очищається за допомогою страхового поліса. Можливо, вам доведеться багато витрат на відрядження, щоб впоратися з якою більше не буде необхідно виконати.

Використовуючи ці розрахунки, ви повинні придумати суму ваша сім’я буде потрібно кожен місяць, щоб жити на стандарт, який у вас, коли ви працюєте з цифр. Переконайтеся, що ви тримаєте в курсі цих цифр. Ми всі знаємо, хто дістав страхових полісів для покриття певних подій в їх житті, тільки щоб знайти суму недостатньою, коли прийде час.

Тривалість часу сім’ї вимагатиме цього резервне копіювання буде до вас діти не стануть незалежними і / або ваш партнер йде у відставку. Ви, ймовірно, дуже здивований цій стадії на суму грошей, яку вони знадобляться у році!

Звичайно, ви, можливо, вже є деякі страхування життя або вони можуть бути деякі страхові організується вашим роботодавцем. Це гарний час, щоб перевірити на всі ваші політики і переконайтеся, що ви включили всі.

Це не річ, яку ми хотіли б думати, але деякий час, проведений планування, що Вашій сім’ї буде робити, якщо сталося найгірше тепер означатиме спокій для всіх.