розповісти всі страховики при подачі заяви на життя і страхування критичних захворювань.

Нерозкриття інформації, особливо медичної інформації, є найбільш поширеною причиною, чому страховик відмовиться від претензій на життя або критичні політику хвороба. Щоб допомогти підкреслити деякі питання, ми хочемо розповісти вам справжню історію – але ми приховували страхувальників ім’я і кілька інших аспектів для збереження анонімності.

Місіс боровся вторинної інфекції після операції з видалення ракових лімфатичних вузлів у паху, коли вона отримала подальший погані новини. Її критичні страховика хвороби відмовляється виплатити £ 200,000 вона чекала. Щоб зрозуміти, чому і пов’язаних з цим питань, корисно зрозуміти, як розвивалися події.

• У червні 2001 року пані відвідав її GP після виявлення плями лупиться шкіри на спині. Місіс думав, що це екзема. Під час короткої консультації, її GP думав, що це мають бути розглянуті і рекомендовані напрямки до дерматолога. Але незабаром після цього лупиться шкіри зцілився і місіс скасував прийом до дерматолога. Мабуть її GP не виразив серйозну заклопотаність і кілька років по тому зізнався, що пані П., по всій видимості не знають про терміновість напряму.

• Дев’ять тижнів потому торговим представником від Standard Life зробив чергового візиту до місіс у неї вдома. Як пані була тепер наодинці з молодою сім’єю, представник відгуки страхування життя місіс покриву і припустив, що вона також повинна мати £ 200,000 Критичні політики хвороби. Місіс думка, яка звучала дуже хороша ідея, і охоче погодився відразу.

Торговий представник проводиться форму і пройшов через все це, питання, питання, записуючи відповіді Місіс для неї. Коли справа дійшла до питання просимо місіс розкривати всі випадки життя її GP рекомендував напрямки для випробувань або лікування, місіс запитав торгового представника який стандарт просив. Місіс стверджує, що представник відповів, що стандарт тільки необхідні деталі зустрічі, які пов’язані з серйозними захворюваннями. Місіс не вірив, що її напрямок на те, що вона думала, була екзема, потрапив у цю категорію – так що вона не згадує. Потім вона підписала форму чесно вірячи, що вона розкрила всі Standard Life вимагали.

Стандартний згодом прийняли її заявку і видав £ 200,000 Критична страховий поліс хвороба.

• Два роки по тому місіс було встановлено, що рак шкіри. Основні операції швидко подальшим з видалення ракової пухлини. Як її критичні полісу включені прикриттям для її раком, місіс потім зробила те, що вважала обгрунтована претензія.

• Standard Life згодом відкинув її претензії на основі “безрозсудним нерозголошення” – жаргон страховиків за невиконання місіс Щоб розкрити її скасували прийом до дерматолога.

питання

Наступні події показали, що застосування місіс повинна включили її напрямки до дерматолога. Так чому вона не розкриває інформацію?

Здається, що два аспекти в змову з метою створити ситуацію: продавці Standard Life повідомила місіс що питання про форму заявки просять “всі випадки життя її GP її направив для випробувань або лікування”, як тільки пов’язані з серйозними захворюваннями. Таке тлумачення було корені невірно. Питання, поставлене на всі випадки життя. Ці питання ретельно сформульовані і всі кошти взагалі – це не просить заявник зробити особисте судження про те, чи є підставою для направлення були серйозні чи ні. Представник було явно не так.

По-друге, GP, мабуть, не передати місіс потенційну серйозність її лущення шкіри і її напрямки до дерматолога. Якщо при заяві на страхування вже завершується, пані не знала, що її стан потенційно серйозним і представник сказав, що питання тільки напрямки, пов’язані з серйозними захворюваннями, місіс навряд чи може нести відповідальність за нерозкриття цієї інформації.

На наш погляд, і на основі інформації, наданої нам, місіс не винен. Представник Standard Life зробив життєву помилку. Він дав неправильні вказівки про те, що це питання на основі суперечки, просив. У нашому житті Стандартний вигляд повинен платити.

Уроки

Завжди дуже уважно прочитати кожне питання по анкеті страхування – і відповісти на питання повністю і точно. Не піддавайтеся спокусі бути економною з правдою. Якщо опустити те, що вони просять, то страхова компанія може з повним правом стверджувати, що ви ввести їх в оману бездіяльність. Ніколи не піддавайтеся спокусі опустити деякі інформацію для того, щоб претендувати на дешевший премії. Ви можете отримати дешевший премій, але це помилкова економія, якщо подальше вимога буде відхилено.

Ми сподіваємося, що пані отримаєте її виплати, як вона була в оману обставини поза її контролем. Ми вважаємо, що вона вела себе чесно. Вона заслуговує її виплати і наші найкращі побажання.

Тим не менш, тих заявників, які навмисно приховувати інформацію від свого страховика або які надають неправдиву інформацію, не треба.

Постскриптум: звіти показують, що Standard Life відмовляються 5% всіх критичних захворювань вимог через нерозголошення. Деякі інші страховики мають набагато більш високі цифри – Правові та генеральний відкидають 16% і Друзі резервного відкидають 15%. Страхова галузь намагається покращити цю ситуацію, як вони запитують інформацію у заявників і по тому, як покарання за не розкриття пояснюються.