розплачуватися пластиковою без ризику крадіжки особистих даних з передплаченого кредитної картки

З ростом загроз крадіжки особистих даних і жахи історії можна почути від друзів або членів сім’ї, які стали жертвами передплаченого кредитної картки може додати рівень безпеки шляхом обмеження ушкоджень. Ви можете тримати ваш головний інформацію про банківський рахунок, використовуючи безпечні передплачених кредитних карт для онлайн, по телефону, і місцевих ринкових угод.

Враховуючи, що кредитна карта, термін “передоплачені кредитні карти” може бути трохи вводить в оману. З передплачених кредитних карт немає кредитної видаються власнику картки. Замість цього він працює так само, як поточний рахунок, де власник карти коштів надходження на рахунок і як карта використовується кошти автоматично відкликані. Тому що маючи передплачених кредитних карт схожий на поточний рахунок вигоди не може бути очевидним. Нижче наведені деякі причини, чому передплаченого кредитної картки може допомогти вам.

Кредитні карти, здається майже необхідним для сучасного життя. Зручність в стані, щоб купити онлайн, польоти книги, зробити попереднє замовлення та багато іншого зробити щось кредитну картку, яка дійсно варто мати.

Тим не менш, кредитні карти можуть принести свої проблеми, і вони добре документовані. Деякі люди просто не вистачає сили волі, щоб використовувати кредитні карти мудро і в кінцевому підсумку витрачають далеко не за коштами. Таким чином, хоча кредиту може бути дуже зручно, воно також може бути трохи небезпечно.

Попередньо оплачені кредитні карти виглядає як кредитна карта, і приймається в усьому світі кредитні карти, але це не є кредитною карткою. Як передплачених телефонних карток або готівкою / подарункову карту, передоплачені кредитні карти має певну суму, яка була завантажена на карту. Коли ваш передоплачені кредитні карти зчитується спеціальним рідер, то можна використовувати до суми на карту з кроком або все відразу.

Ви можете попередньо оплатити будь-яку суму, що вам подобається, коли захочете. Він більше не залежить від компанії кредитних карт і дає вам кредитний ліміт. Те, що ви родовище, те, що ваш кредитний ліміт буде.

Ці карти, як дебетові карти. Коштів, як правило, або бути виведений з вашої кредитної картки або рахунку вашого банківського рахунку.

У цієї високотехнологічної епохи комп’ютерів і машин, купівельної спроможності населення в основному грунтується на карткових платежів. В даний час кредитні карти майже необхідним практично в будь-який бізнес-операції. Наприклад, ніхто не може купити що-небудь в Інтернеті без кредитної карти, так що ви втратили і без неї. З передплаченого кредитної картки кожен може мати один, і вони можуть використовувати його для здійснення платежів рівно стільки, скільки у них є певний готівкою в ньому або більше грошей, і вони поповнити його.

Люди, які мають поганою кредитною історією, мати важкий час отримання або оновлення своїх кредитних карт. Це де передоплачені кредитні стає корисною.

Передплачений карта виглядає як кредитна карта, але працює по-іншому. Ви можете використовувати його скрізь MasterCard або Visa, приймається, але ви можете витратити тільки до доступний залишок на карті. З передплаченого картою, ви збирати кошти на карту і використовувати ці гроші, щоб робити покупки і отримувати готівку – Ви не позичати гроші у банку чи іншої фінансової установи.

Вона також може бути використаний для отримання готівки в банкоматах. Карта ідеально підходить для повсякденних покупок, особливих випадків, і аварійний резервний. У передплачених карт, він має свій власний вбудований межа витрат, встановлений скільки грошей завантажується в рахунку, і наскільки часто. Коли ви робите покупки з передплаченої кредитної картки, сума покупки списується з балансу карти.