розлучення цілому по страхуванню життя або термін страхування життя

Для багатьох пар розлучаються, термін страхування життя має ряд переваг перед цілому поліс страхування життя, а також дозволяє розлучаються пари чутливі до виконання своїх фінансових зобов’язань перед один одного і своїх дітей деякі доступні і розумні варіанти. Коли прийде час розділити активи між пари розлучаються, особлива увага повинна бути приділена в ході переговорів для забезпечення поліс страхування життя, особливо, коли є діти-утриманці беруть участь. Різноманітність вибору і прийняття рішень повинні бути зроблені, визначається відповідними нової пари розлучаються до бюджету, по відношенню до дітей і аліментні зобов’язання.

утриманців
У кінцевому рахунку, рішення про розлучення має бути зазначено, що поліс страхування життя призначена для того, коли мова йде про надання для Вашої родини. Часто підтримкою чоловіка буде розпорядився провести поліс страхування життя, щоб гарантувати, що діти будуть надані в разі смерті підтримку батьків. Тривалість часу, підтримку батько повинен нести політики, як правило, не до віку залежить дитини повноліття, але вона може бути збережена протягом більш тривалого періоду часу, якщо батько вибирає підтримки. Крім того, якщо рішення про розлучення зобов’язаний гарантувати, що аліменти виплачуються, політика буде зберігатися доти, як виплата аліментів не потрібно. Крім того, незалежно від того, екс-чоловік є той, хто постачає основний фінансової підтримки, кожен з батьків, можливо, побажають придбати додаткові, або збільшити існуючий, страхування життя, щоб покрити свої потреби утриманців у разі смерті.

бюджет
Часто у разі розлучення, зниження бюджетів різке реальності. Всього страхування життя з терміном порівняння витрати на страхування життя показують, що остання може бути більш доступним варіантом. Розлучаються пари повинні телефонувати з приводу котирування страхування життя як спосіб забезпечити для своїх дітей у разі стихійного лиха, але більшість, які мають розглянути нові бюджетні обмеження побачите, що термін премій зі страхування життя, як правило, дешевше, ніж страхування на випадок смерті, і пропонують певний період часу захисту. Перевірити дрібним шрифтом, а залежать, але багато термін страхування життя буде охоплювати утриманні дітей до досягнення ними віку 21 років.

власності та бенефіціарів
Ще одна важлива причина, щоб визначати, хто буде володіти поліс страхування життя під час розлучення переговорів є те, що власник має право назвати бенефіціарів політики. Якщо повідомлялося, компанія зі страхування життя не знатиме, що пара розлучилася. Якщо політика власника не знімає екс-чоловіка в якості бенефіціара, у разі смерті власника політики, колишній чоловік буде отримувати доходи від політики.

Спосіб переконатися, що страховий поліс підтримується в розлученні є ім’я батька власник поліса. Крім того, іноді політики власник може передати право власності на колишнього чоловіка як частина власності поселення або продовження виплати аліментів. Розлученні може також передбачати, що якщо поліс страхування життя опорної батько дозволив минути, або якщо одержувач позначення відхиляється від умов передбачено рішення про розлучення, у разі смерті політика власника то екс-чоловік і члени їх сімей мають право на частину майна політики власника, значення якого збігається з нагоди втрати годувальника.